Czy to Twoja firma?

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ANSAL-BIS ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C. praca

Andrychów

Od prawie trzech dekad, firma Ansal-Bis jest synonimem niezawodności i jakości w świecie wózków widłowych. Od naszego założenia w 1995 roku, z siedzibą w malowniczym Andrychowie, zbudowaliśmy reputację jako zaufany dostawca i serwisant wózków widłowych dla klientów, którzy cenią sobie wydajność i bezpieczeństwo.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych, dostarczając szeroką gamę modeli – od spalinowych, przez gazowe, ręczne, aż po hybrydowe i elektryczne. Nasze produkty pochodzą od wiodących producentów, takich jak Still, Toyota, Komatsu i Linde, co gwarantuje, że każdy wózek jest wytrzymały, bezawaryjny i komfortowy w obsłudze.

Z dumą podkreślamy, że nasz sprzęt to nie tylko maszyny, ale przemyślane rozwiązania, które wspierają efektywność operacyjną naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy technicznej zapewniamy pełną obsługę serwisową. Od regeneracji baterii trakcyjnych, przez wymianę kół, po naprawę sterowników i elektroniki – nasi specjaliści zawsze służą pomocą, aby nasi klienci mogli cieszyć się ciągłością pracy i minimalizować przestoje.

W Ansal-Bis rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z indywidualnym zaangażowaniem, oferując rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań i warunków pracy. Nasza długa obecność na rynku jest świadectwem zaufania, jakim obdarzyli nas klienci, i motywacją do ciągłego doskonalenia naszych usług.

Zapraszamy do współpracy z Ansal-Bis – razem możemy osiągnąć więcej.

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ANSAL-BIS" ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ANSAL-BIS" ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ANSAL-BIS" ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ANSAL-BIS" ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C.

Siedziba główna

Praca FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ANSAL-BIS" ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C. - oferty archiwalne

  • Mechanik-Serwisant wózków widłowych

    FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ANSAL-BIS" ANNA MALARZ,MARCIN FRYDEL,NATALIA CHEŁMECKA S.C.
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України

    • Naprawa i konserwacja wózków widłowych.

      Specyfikacja części

      Tworzenie dokumentacji ponaprawczej.

      Zakres obowiązków

      • Naprawa i serwis wózków widłowych na warsztacie i u klienta.
      • Bieżące naprawy oraz konserwacja wózków z napędem (ręcznym, elektrycznym, spalinowym)
      • specyfikacja części
      • Tworzenie dokumentacji ponaprawczej

      Wymagania

      • Mocne podstawy mechaniki - znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.

      • Wykształcenie min. zawodowe,

      • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.

      • Odpowiedzialność, samodzielność.

      • Otwartość w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.

      • Prawo jazdy kat. B.

      • Wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
      • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę
      • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

Pracodawcy w Andrychowie