EnerGo Spółka Cywilna Angelika Fujawa Dominik Fujawa

Czy to Twoja firma?

EnerGo s.c. Angelika Fujawa Dominik Fujawa praca

Andrychów

Firma EnerGo to dynamiczna i innowacyjna firma elektryczna, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych. Z pasją i zaangażowaniem, dostarczamy rozwiązania elektryczne najwyższej jakości, spełniające oczekiwania naszych klientów.

Co wyróżnia naszą firmę?

  1. Doświadczenie i kompetencje: Zespół EnerGo składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych elektryków. Posiadamy szeroką wiedzę branżową oraz najnowsze kwalifikacje, które pozwalają nam efektywnie i profesjonalnie realizować wszelkie projekty.

  2. Pasja do technologii: W naszej firmie jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie elektryki. Stale poszerzamy swoje umiejętności i uczestniczymy w szkoleniach, aby być na czele innowacji i oferować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

  3. Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny. Dlatego dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy nasze usługi do ich indywidualnych wymagań. Naszym celem jest zapewnienie optymalnych rozwiązań, które spełniają oczekiwania w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

  4. Bezpieczeństwo: Priorytetem dla nas jest zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i instalacji dla naszych klientów. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i przestrzegamy obowiązujących przepisów i norm branżowych. Nasze usługi są wykonywane z najwyższą starannością, aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój naszym klientom.

  5. Profesjonalizm i terminowość: Działamy zgodnie z zasadami profesjonalizmu i rzetelności. Nasze projekty są realizowane terminowo i zgodnie z ustalonymi planami. Współpraca z nami to gwarancja solidności, odpowiedzialności i wysokiej jakości usług.

  6. Satysfakcja klienta: Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja naszych klientów. Dlatego dbamy o stałą komunikację, służymy fachowym doradztwem i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania. Nasze liczne pozytywne opinie i długotrwałe relacje z klientami są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania.

Jeśli szukasz zaufanej i innowacyjnej firmy elektrycznej, która dostarczy Ci rozwiązania spełniające najwyższe standardy, EnerGo jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać naszą ofertę i doświadczyć profesjonalnego podejścia do elektryki.

EnerGo Spółka Cywilna Angelika Fujawa Dominik Fujawa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EnerGo Spółka Cywilna Angelika Fujawa Dominik Fujawa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EnerGo Spółka Cywilna Angelika Fujawa Dominik Fujawa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EnerGo Spółka Cywilna Angelika Fujawa Dominik Fujawa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Andrychów
  2. Kraków
  3. Wrocław
  4. Katowice
  5. Warszawa
  6. Łódź
  7. Żywiec
  8. Inowroclaw
  9. Zakopane

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EnerGo Spółka Cywilna Angelika Fujawa Dominik Fujawa - oferty archiwalne

  • ELEKTRYK ELEKTROMONTER

    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma EnerGo poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Elektromontera. Jeśli masz umiejętności techniczne, jesteś odpowiedzialny/a i chcesz dołączyć do zespołu specjalistów, to ta praca jest dla Ciebie.

      Jeśli jesteś osobą kompetentną, odpowiedzialną i poszukującą nowych wyzwań w dziedzinie elektrotechniki, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki

      *Wykonywanie montażu, instalacji, naprawy i konserwacji instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami.

      *Podłączanie urządzeń elektrycznych, rozdzielnic, oświetlenia, przewodów i innych komponentów elektrycznych.

      *Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywności i terminowości prac.

      Wymagania

      Kwalifikacje

      *Znajomość przepisów dotyczących instalacji elektrycznych.

      *Prawo jazdy kategorii B.

      *Inicjatywa, samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
      • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego.
      • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
      • Zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji różnoroych projektów.

Pracodawcy w Andrychowie