Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K

Czy to Twoja firma?

Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K praca

Andrychów

Witaj w Czarnym Groniu, miejscu, gdzie natura łączy się z komfortem, a każdy dzień przynosi nowe możliwości do odkrywania, relaksu i radości. Nasza oaza spokoju położona jest w malowniczych Rzykach, gdzie otaczająca nas przyroda inspiruje nas każdego dnia do tworzenia wyjątkowych doświadczeń dla naszych gości.

W Czarnym Groniu oferujemy coś więcej niż tylko miejsce do spania. Nasze komfortowe pokoje są projektowane z myślą o Twoim pełnym relaksie i wygodzie. Odpoczynek wśród natury to nie tylko chwila wytchnienia, ale również okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku. Dzięki naszej stacji narciarskiej zimą możesz cieszyć się białym szaleństwem, a latem nasze trasy rowerowe i piesze czekają na odkrycie.

Rozumiemy, jak ważne są chwile odpoczynku, dlatego w naszym wyjątkowym SPA oferujemy profesjonalne zabiegi, które pozwolą Ci się zregenerować i odzyskać wewnętrzną harmonię. Nasze szerokie zaplecze basenowo-saunowe to doskonałe miejsce na relaks po dniu pełnym wrażeń.

W Czarnym Groniu wiemy również, jak ważne są wydarzenia, które łączą ludzi. Nasze centrum konferencyjne to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji, gdzie profesjonalizm łączy się z niepowtarzalną atmosferą. A kiedy nadejdzie czas na świętowanie, nasze sale weselne stają się przestrzenią, gdzie każda uroczystość staje się niezapomnianym wydarzeniem.

Nasza restauracja to serce Czarnego Gronia, gdzie pasja do gotowania spotyka się z miłością do lokalnych produktów. Każde danie to podróż przez smaki regionu, przygotowywane z dbałością o każdy szczegół.

W Czarnym Groniu jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasza oferta to wynik naszej pasji do gościnności i pragnienia, aby każdy gość poczuł się wyjątkowo. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej historii i doświadczył wszystkiego, co najlepsze w Czarnym Groniu.

Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Andrychów
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Oświęcim
  5. Warszawa
  6. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Czarny Groń Sp. z o .o Sp. K - oferty archiwalne

  • Kucharz / pomoc kuchenna

    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 010-6 000 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      - przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami

      - wybór sprzętów do przygotowania dań

      - nadzór nad jakością wydawanej żywności

      - dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami potraw

      - przestrzeganie przepisów BHP w kuchni

      - estetyczne podawanie potraw

      - dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni

      - nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych

      - dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie przyrządów używanych w kuchni

      - znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy.

      Wymagania

      - mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni

      - zamiłowanie do gotowania

      - chęć rozwoju

      - dyspozycyjność

      - uczciwość

      Oferujemy

      -praca na umowę o pracę lub zlecenie

      -terminowe wynagrodzenie

      -elastyczny grafik

      -pakiet medyczny

      -benefity

Pracodawcy w Andrychowie