Czy to Twoja firma?

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k. praca

Andrychów
Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych
ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k.
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Jeżdżenie myjką po hali. Opróżnianie koszy, zamiatanie miotłą części hali.
      Praca na okres próbny, 3 miesiące z możliwością przedłużenia, pełny etat, jedna zmiana w godz. 5:30-13:30.
      Kontakt osobisty oraz telefoniczny 516004848 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykszałcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. B, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 17,50 zł brutto za godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Elektryk

    • Andrychów

      Naprawa elektronarzędzi po przyuczeniu, czytanie prostych schematów elektrycznych.
      Praca na okres próbny, 3 miesiące z możliwością przedłużenia, pełen etat, dwie zmiany 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykszałcenie min. zasadnicze zawodowe, 2 lata doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł brutto za godzinę

Pracodawcy w Andrychowie