EDIS SP Z O O

Zarówno w życiu, jak i w biznesie, zaufanie jest najistotniejsze. Dlatego jako eksperci, zawsze szukamy dla Państwa najlepszych, innowacyjnych rozwiązań z zakresu księgowości i finansów, gwarantując tym samym wysoką jakość świadczonych usług.

EDIS SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry

Oferty pracy EDIS SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EDIS SP Z O O

Mapa EDIS SP Z O O

Siedziba główna

EDIS SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - EDIS SP Z O O

Pełna nazwa
EDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Al. Marszałka Piłsudskiego 65A/20 43-100 Tychy
NIP
6462534242
REGON
277691802
KRS
0000083160
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
21.01.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.30.Z Działalność związana z tłumaczeniami
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie EDIS SP Z O O

5

Na podstawie 1 ocena z Google.

Ewa Sommer

Ewa Sommer

"Polecam. Pełny profesjonalizm!"

2 miesiące temu

Dariusz Drozdek

"Polecam!"

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca EDIS SP Z O O - oferty archiwalne

  • Stażysta w biurze rachunkowym

    • Tychy
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • 2 200-3 010 zł / mies.
    • Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z KSIĘGOWOŚCIĄ i chcesz podjąć wyzwanie pracując w NOWOCZESNYM biurze, które ma 20 letnią, UGRUNTOWANĄ praktykę na rynku usług finansowych? APLIKUJ do NAS!

      Możesz wybrać czy chcesz pracować w TYCHACH czy w naszym oddziale w KATOWICACH.

      Zakres obowiązków

      • Skanowanie dokumentów
      • Odczytywanie dokumentów we współpracy z nowoczesnym OCR
      • Przenoszenie dokumentów z programu OCR do programu księgowego
      • Rozliczanie płatności
      • Wystawianie faktur
      • Prace administracyjne

      Wymagania

      • Jesteś studentem ostatniego roku finansów, księgowości, matematyki lub pokrewnych?
      • Masz bardzo dobre i dobre wyniki w nauce przedmiotów kierunkowych?
      • Lubisz pracę z papierami i cyferkami?

      • Nie są ci obce programy komputerowe?

      • Wiążesz swoją przyszłość z księgowością?

      Oferujemy

      • Praca w jednym z najnowocześniejszych biur rachunkowych w regionie
      • Możliwość poznania od A do Z skomplikowanych procesów ksiegowych
      • Aktywna pomoc i współpraca z doświadczonymi współpracownikami
      • Po okresie próbnym karta MULTISPORT

Pracodawcy w Tychach