Czy to Twoja firma?

PIAST CARGO TRANSPORT sp. z o.o. praca

Żory

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem rynku logistycznego, gdzie nasza historia zaczęła się pisać w 1991 roku. Jako Piast Cargo, z siedzibą w sercu Śląska, w Żorach, wyrosliśmy na solidnego partnera w branży transportu, logistyki, łańcucha dostaw i składowania. Zatrudniając między 201 a 500 pracowników, jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których logistyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Nasze specjalizacje obejmują szeroki zakres usług, od magazynowania, przez spedycję, po transport i opakowania transportowe. Z dumą rozszerzyliśmy naszą ofertę o transport towarów wrażliwych na temperaturę, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Innowacyjność jest dla nas kluczowa – stawiamy na ekologiczne rozwiązania, czego dowodem jest zakup ciągników LNG, które zmniejszają nasz ślad węglowy.

Jakość i bezpieczeństwo są fundamentami naszej działalności. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22000, które są odnawiane zgodnie z najwyższymi standardami, świadcząc o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Wyzwaniem, które sobie postawiliśmy, jest nieustanne doskonalenie i rozwijanie naszych usług, aby móc konkurować z dużymi graczami na rynku logistycznym. Nasze działania są przemyślane i skoncentrowane na ciągłym rozwoju, co potwierdza wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w listopadzie 2023 roku.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, otwierając nowe magazyny i poszerzając swoje możliwości. Nasze lokalizacje w Żorach-Baranowicach i Gliwicach, w obiektach Panattoni Park, to świadectwo naszego dynamicznego wzrostu.

W Piast Cargo rozumiemy, że nasza praca ma bezpośredni wpływ na sukces naszych klientów. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, aby być nie tylko dostawcą usług, ale przede wszystkim zaufanym partnerem w biznesie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów.

Oferty pracy PIAST CARGO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIAST CARGO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIAST CARGO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Gliwice

Oddział Piotrków Trybunalski

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PIAST CARGO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jastrzębie-Zdrój
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Lublin
  5. Piotrków Trybunalski
  6. Rypin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PIAST CARGO TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/ka, drobne prace magazynowe

    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SPRZĄTANIE BIUR, KORYTARZY, SZATNI; DROBNE PRACE MAGAZYNOWE (SORTOWANIE, KOMPLETOWANIE)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null - dot. ob. Ukrainy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żorach