Czy to Twoja firma?

ZENTIS POLSKA sp. z o.o. praca

Żelków-Kolonia

Od ponad wieku nasza rodzina przekazuje z pokolenia na pokolenie tajniki doskonałego rzemiosła, które w ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. przekuwamy w wyśmienite komponenty owocowe dla przemysłu mleczarskiego i piekarniczego. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie sięgają aż 125 lat wstecz, co czyni nas jednym z najbardziej doświadczonych graczy na rynku.


Nasza obecność w ponad 50 krajach świadczy o międzynarodowym uznaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. W Polsce, w malowniczym Żelków Kolonia, tworzymy produkty, które nie tylko zachwycają smakiem, ale są również wyrazem naszej pasji i zaangażowania w pracę w zgodzie z naturą. Zrównoważone gospodarowanie i ekologiczne podejście to dla nas nie tylko słowa – to fundament, na którym budujemy naszą przyszłość.

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów przetwórstwa owoców, a nasze nowoczesne i wydajne rozwiązania logistyczne gwarantują, że nasze nadzienia, słodkie smarowidła i inne artykuły spożywcze trafiają do klientów w idealnym stanie. Innowacyjność to dla nas klucz do sukcesu – nasze produkty są wynikiem połączenia naturalnych składników z nowatorskimi pomysłami i procesami produkcyjnymi.

W ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Z zaangażowaniem ponad 2000 pracowników, którzy są naszą największą siłą, nieustannie dążymy do doskonałości. Nasz własny system zarządzania alergenami oraz służba klienta, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, to dowód na to, że bezpieczeństwo i satysfakcja naszych odbiorców są dla nas priorytetem.

Jesteśmy przekonani, że nasza historia, tradycja i ciągłe dążenie do innowacji to przepis na sukces, który pozwoli nam cieszyć się zaufaniem klientów jeszcze przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się wyjątkowym smakiem i jakością, jaką oferuje ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.

ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika magazyn it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Siedlce
  3. Lublin
  4. Luków
  5. Katowice
  6. Bielsko-Biała
  7. Wrocław
  8. Bydgoszcz
  9. Poznań
  10. Kalisz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Żelkowie-Kolonii