Czy to Twoja firma?

ZENTIS POLSKA sp. z o.o. opinie i informacje

Żelków-Kolonia
Zentis Polska jest dynamicznym przedsiębiorstwem z ponad stuletnią tradycją, które ugruntowało swoją pozycję jako jeden z liderów w przetwórstwie owoców w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza siedziba główna znajduje się w Akwizgranie, ale to właśnie polski oddział w Żelków Kolonia odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu komponentów owocowych dla sektorów mleczarskiego i piekarniczego. Nasze produkty, w tym nadzienia i słodkie smarowidła, są tworzone z myślą o zadowoleniu konsumentów, z równoczesnym zachowaniem najwyższych standardów jakości i innowacji.

Zatrudniając przeszło 2000 osób i posiadając obecność w ponad 50 krajach, Zentis Polska jest symbolem globalnego zasięgu oraz lokalnego zaangażowania. Przez lata działalności wprowadziliśmy na rynek szereg legendarnych produktów, których jakość jest nieustannie potwierdzana przez nasz własny system zarządzania alergenami. Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych i wydajnych rozwiązań logistycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Silnie zakorzenieni w wartościach takich jak zrównoważone i ekologiczne gospodarowanie, kładziemy nacisk na pracę w zgodzie z naturą. Jako firma rodzinna, dbamy o to, by nasz wpływ na środowisko był jak najmniejszy, a produkty jak najbardziej naturalne. Kapitał zakładowy w wysokości 44 178 000 PLN świadczy o solidności finansowej i stabilności, co jest fundamentem dla dalszego rozwoju i innowacyjności.

W Zentis Polska każdego dnia staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością, tworząc produkty, które są odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku spożywczego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i doświadczenia różnicy, którą wnosi nasze zaangażowanie w jakość i innowacje.

Opinie pracowników o firmie ZENTIS POLSKA sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem ZENTIS POLSKA sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie ZENTIS POLSKA sp. z o.o. (1)

3.6

Na podstawie 105 ocen z Google.

Michał Kilian

Michał Kilian

Ochrona bardzo w porządku. Jeśli chodzi o kontener z odprawą i rozładunek niestety trzeba liczyć minimum 4 godziny na odprawę. Rozładunek z marszu pół godziny

Dodano: 3 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci ZENTIS POLSKA SP. Z O.O. doceniają solidność świadczonych usług ochroniarskich, co świadczy o profesjonalizmie firmy i gwarancji bezpieczeństwa. Współpracownicy wspominają jednak, że procesy logistyczne, takie jak odprawa towarów i rozładunek, mogą wymagać czasu – przewidywanie przynajmniej 4 godzin na odprawę jest zalecane. Jest to jednocześnie sygnał dla kandydatów do pracy, że firma stawia na dokładność i staranność w realizacji zadań, a także że możliwe są obszary do rozwoju i optymalizacji procesów pracy. Efektywność załadunku, z rozładunkiem trwającym jedynie pół godziny, pokazuje, że operacje przebiegają szybko, co w przyszłości może oznaczać również szanse na poprawę organizacji odpraw. Candidate szukający zatrudnienia w ZENTIS POLSKA SP. Z O.O. powinni być gotowi na pracę w dynamicznym środowisku, gdzie jakość i bezpieczeństwo są priorytetami, a każdy dzień stwarza możliwość nauki i udoskonalania procesów.

Opinie ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. jest postrzegana jako firma, która daje pracownikom możliwość rozwoju i oferuje dodatkowe benefity. Pracodawca ten wydaje się zapewniać warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

Pozytywne aspekty
 • Pracownicy podkreślają szansę na awans i rozwój zawodowy, w tym możliwość przejścia ze stanowiska juniorskiego na stanowisko specjalisty.
 • Istnieje dodatkowa premia za pracę w nocy, soboty i niedziele, a także sumowanie premii w przypadku pracy nocnej w weekendy, co jest uważane za korzystne przez pracowników.
 • Rozkład czasu pracy może być elastyczny, z możliwością dopasowania przez pracowników grafików do ich preferencji, co jest postrzegane jako duża zaleta.
 • Różnorodność stanowisk pracy i systemów pracy (3 zmiany od poniedziałku do niedzieli, święta wolne od pracy, stanowiska biurowe od poniedziałku do piątku), co postrzegane jest jako dopasowanie do różnych potrzeb i trybów życia pracowników.
ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. – podsumowanie opinii

Podsumowując, ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. cieszy się pozytywną oceną wśród pracowników, głównie z powodu możliwości rozwoju kariery oraz dodatkowych premii finansowych. Aspekty organizacyjne i komunikacyjne mogą wymagać jednak pewnych ulepszeń, aby jeszcze bardziej poprawić satysfakcję pracowników. Firma zdaje się być świadoma tych potrzeb, co może przyczynić się do dalszej poprawy jej wizerunku jako pożytecznego i stabilnego miejsca zatrudnienia.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: ZENTIS POLSKA sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
ZENTIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Przemysłowa 8 08-110 Żelków Kolonia
NIP
5211016012
REGON
010995660
KRS
0000101519
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
22.03.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw
 • 10.39.Z Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw
 • 10.86.Z Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej
 • 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.31.Z Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw
 • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń

Transport i gospodarka magazynowa

 • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
 • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Żelkowie-Kolonii