Czy to Twoja firma?

CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA praca

Gliwice
Działalność wspomagająca edukację
CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA

  • Logopeda

    CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CENTRUM DIAGNOZY I TERAPII INTEGRARE ALEKSANDRA TOMKIEWICZ-BĘTKOWSKA - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Gliwice
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie wyższe kierunkowe, psycholog dzieci i młodzieży; przygotowanie pedagogiczne; zakres obowiązków; prowadzenie terapii psychologicznej, konsultacji, diagnozy; zajęcia w niewielkich grupach; godziny pracy do uzg. z pracodawcą; wynagrodzenie-zależne od posiadanych kwalifikacji; miejsce pracy: Gliwice; 1/2 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta/terapeuta si

    • Gliwice
    • pełny etat

      Wykształcenie: wyższe; mile widziane doświadczenie zawodowe; kurs integracji sensorycznej; zakres obowiązków: prowadzenie zajęć w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, terapia si, fizjoterapia; godziny pracy i wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Gliwicach