Czy to Twoja firma?

FOTO MARIOLA Magdalena Klawikowska praca

Wejherowo
FOTO MARIOLA Magdalena Klawikowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Wejherowo
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FOTO MARIOLA Magdalena Klawikowska

Praca alert - powiadomienia

Praca FOTO MARIOLA Magdalena Klawikowska

  • Sprzedawca (e-papierosy)

    FOTO MARIOLA Magdalena Klawikowska
    • Reda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FOTO MARIOLA Magdalena Klawikowska - oferty archiwalne

    • Wejherowo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta w sklepie z e-papierosami.

      Wymagania

      • Inne wymagania: znajomość branży

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 780 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1400,00 zł \"na rekę\"
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wejherowie