Job-Project

Czy to Twoja firma?

Job-Project praca

Cieszyn

Jesteśmy Job-Project – Twoim zaufanym partnerem w świecie rekrutacji i pośrednictwa pracy. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Cieszynie, gdzie od 1 marca 2018 roku z pasją i zaangażowaniem pomagamy osobom szukającym pracy oraz firmom w poszukiwaniu idealnych kandydatów.


Specjalizujemy się w łączeniu potrzeb pracodawców z aspiracjami zawodowymi kandydatów, tworząc harmonijne miejsce pracy, gdzie każdy może rozwijać swoje umiejętności i pasje. Nasza działalność nie zna granic – współpracujemy zarówno z firmami w Polsce, jak i naszymi sąsiadami w Czechach, co pozwala nam na budowanie mostów międzykulturowych i otwieranie drzwi do międzynarodowych możliwości kariery.

Od momentu naszego debiutu na rynku pracy, zdobyliśmy zaufanie i uznanie, co potwierdza wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Jest to dla nas nie tylko formalność, ale przede wszystkim świadectwo naszej wiarygodności i profesjonalizmu.

W Job-Project wierzymy, że klucz do sukcesu leży w indywidualnym podejściu do każdego klienta i kandydata. Rozumiemy, że każda osoba i każda firma są wyjątkowe, dlatego nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasza misja i wartości są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w tworzenie długotrwałych i owocnych relacji.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Każdego dnia staramy się być lepsi, by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

Oferty pracy Job-Project

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Job-Project

Mapa Job-Project

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Job-Project
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Olsztyn
  4. Cieszyn
  5. Chełm
  6. Pruszków
  7. Jastrzębie-Zdrój
  8. Łódź
  9. Rybnik
  10. Skoczów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Cieszynie