Czy to Twoja firma?

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE praca

Olsztyn

W sercu Olsztyna, przy ulicy Malborskiej 2, znajduje się instytucja, która każdego dnia troszczy się o najcenniejszy dar – dar życia. Jesteśmy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, miejscem, gdzie każda kropla ma ogromne znaczenie. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i dostępności krwi oraz jej składników dla potrzebujących pacjentów.

Nasze usługi obejmują cały proces związany z krwią – od pobierania, przez badanie, preparatykę, przechowywanie, aż po wydawanie i transport. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, co potwierdza obowiązujące wymagania dobrej praktyki określone przez Ministra Zdrowia. To dla nas zarówno zaszczyt, jak i zobowiązanie, aby każdego dnia dbać o to, by krwiodawstwo było synonimem bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Rozumiemy, że czas to cenny zasób, dlatego umożliwiamy naszym dawcom rejestrację zarówno telefoniczną, jak i internetową, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces oddawania krwi. Jesteśmy tu dla Was, aby każdy, kto pragnie podzielić się tym bezcennym darem, mógł to zrobić w sposób wygodny i przyjazny.

Chociaż nie zdradzamy tutaj naszej historii ani nie opisujemy dokładnie naszej pozycji na rynku, to każdego dnia piszemy ją na nowo poprzez naszą pracę, zaangażowanie i oddanie sprawie, która ratuje życie. Nasze wartości to przede wszystkim odpowiedzialność, szacunek dla każdego dawcy i pacjenta oraz nieustanne dążenie do doskonałości w tym, co robimy.

Zapraszamy do współtworzenia tej historii – historii, która każdego dnia zdobywa nowe rozdziały dzięki ludziom o wielkich sercach, którzy decydują się podzielić tym, co mają najcenniejsze. Razem tworzymy społeczność, która nie tylko daje, ale również ratuje życie.

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE

Praca alert - powiadomienia

Praca REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE

  • Młodszy asystent/asystent

    REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE
    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie

Terenowy Oddział

Działdowo

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W OLSZTYNIE - oferty archiwalne

  • Księgowa/y

    • Olsztyn
    • Zakres obowiązków

      1)naliczanie wynagrodzeń dla pracowników z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych z uwzględnieniem aktualnych przepisów;
      2)przygotowywanie miesięcznych deklaracji oraz list płac;
      3)przygotowywanie raportów ZUS, GUS, PFRON i podatkowych oraz raportów i analiz w zakresie wewnętrznych potrzeb jednostki,
      4)prowadzenie Kasy Głównej tj. dokonywanie operacji kasowych w oparciu o odpowiednie dowody księgowe i wystawianie asygnat kasowych,
      5)kontrola formalno rachunkowa dokumentów źródłowych odpowiednio opisanych i zaakceptowanych przez Dyrektora, w oparciu o które następują operacje kasowe tj.: faktur rachunków, rozliczenia zaliczek, list płac wypłaty gotówką i przelewami,
      6)sporządzanie raportów kasowych dziennych oraz ich wprowadzanie do systemu FK,
      7)dbałość o odpowiedni poziom gotówki w kasie nie wyższy niż pogotowie kasowe,
      8)terminowe płatności podatków, składek ZUS, wynagrodzeń oraz rozrachunków wynikających z faktur i innych dokumentów.
      Godziny pracy 7:25-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie o profilu ekonomicznym; minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku w obszarze płac; bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu zasad obliczania wynagrodzeń, prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych; znajomość programu Płatnik; znajomość pakietu MS Office; bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy; odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań, terminowość, rzetelność, sumienność, systematyczność, inicjatywa i zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4400,00+dodatek stażowy. Wynagrodzenieae uzależnione od stanowiska-czy samodzielna ksi
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie