Czy to Twoja firma?

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie praca

Olsztyn

W sercu polskiej ziemi, tam gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) troszczy się o dobrostan naszych rolników. Jesteśmy instytucją państwową, która z pasją i zaangażowaniem dba o to, aby osoby pracujące na roli miały zapewnione odpowiednie wsparcie w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nasze oddziały regionalne w Olsztynie i Warszawie to miejsca, gdzie każdy rolnik znajdzie pomocną dłoń i fachowe doradztwo.

Nasza działalność to nie tylko obsługa ubezpieczeń społecznych, ale również szeroko pojęta edukacja i promocja bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych. Zależy nam na tym, aby każdy rolnik miał dostęp do najnowszej wiedzy i najlepszych praktyk, które pomogą mu unikać zagrożeń i pracować w harmonii z naturą. Prowadzimy szkolenia, dzięki którym rolnicy mogą nauczyć się, jak skutecznie eliminować ryzyko wypadków i chorób zawodowych.

Jesteśmy dumni z naszej roli w społeczności rolniczej i z tego, że możemy oferować nieodpłatną rehabilitację leczniczą oraz realizować własny, dwuinstancyjny system orzecznictwa lekarskiego. To wszystko sprawia, że KRUS jest nie tylko instytucją ubezpieczeniową, ale także centrum wsparcia i opieki nad zdrowiem naszych rolników.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami, które choć nie zostały spisane jako oficjalna misja czy wyraźnie zdefiniowane wartości, są dla nas niezmiernie ważne. Przede wszystkim stawiamy na uczciwość, rzetelność i empatię. Rozumiemy specyfikę pracy rolniczej i wiemy, jak ważne jest, aby system ubezpieczeń społecznych był dostosowany do unikalnych potrzeb tej grupy zawodowej.

W KRUS każdy rolnik może liczyć na indywidualne podejście i wsparcie w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, wypłaty świadczeń kombatanckich inwalidom wojennym, czy krajowych rent strukturalnych. Jesteśmy tu po to, aby ułatwić życie rolnikom i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa zarówno w pracy, jak i poza nią.

Nasza instytucja nieustannie dąży do doskonalenia oferowanych usług, choć nie posiadamy formalnych danych dotyczących innowacji i jakości. Jednak każdego dnia, w każdym działaniu, staramy się być lepsi, bo nasza społeczność rolnicza zasługuje na najwyższy standard obsługi.

W KRUS wiemy, że nasza praca ma ogromne znaczenie. Dzięki niej polskie rolnictwo może rozwijać się w sposób zrównoważony i bezpieczny. Jesteśmy dumnym partnerem rolników, dbającym o ich przyszłość i dobrostan. Zapraszamy do naszych oddziałów w Olsztynie i Warszawie – razem możemy więcej.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa ubezpieczenia

Oferty pracy Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie

Mapa Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie

Siedziba główna

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Warszawa
  3. Gdańsk
  4. Katowice
  5. Pruszków
  6. Szczecin
  7. Bydgoszcz
  8. Świnoujście
  9. Szczytno
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie - oferty archiwalne

  • Starszy referent

    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie akt świadczeniobiorców z OR KRUS ws. orzecznictwa lekarskiego, ustalanie terminów badań przez lekarzy Rzeczoznawców KRUS. Sporządzanie zestawień zbiorczych rachunków miesięcznych, kompletowanie akt po badaniach przekazywanie ich do oddziału, ustalanie obowiązku ubezpieczenia społecznego rolników i przygotowywanie decyzji o ustaniu ubezpieczenia społecznego rolników, wyrejestrowywanie rolników, domowników i pomocników rolnika oraz członków ich rodzin z ubezpieczenia zdrowotnego, ustalanie obowiązku podlegania ubezpieczeniu społecznemu rolników dla osób, które zaprzestały prowadzenia działalności rolniczej lub pracy w gospodarstwie rolnym pobierających świadczenie pielęgnacyjne, prowadzenie rejestru umów zlecenia osób ubezpieczonych w KRUS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: wysoka kultura osobista, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Co najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany Pozostałe wymagania: - znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statusu KRUS - umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, znajomość ustawy KPA - umiejętność sporządzania pism, notatek - umiejętność pracy w zespole - komunikatywność Uwaga! Dokumenty aplikacyjne na stanowisko Starszego referenta należy składać w zamkniętej kopercie: bezpośrednio w siedzibie jednostki organizacyjnej KRUS przeprowadzającej nabór, lub za pośrednictwem operatora pocztowego z dopiskiem na kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP 1000-OP.110.32.2022

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Starszy referent w wydziale prewencji rehabilitacji i orzecznictwa lekarskiego w oddziale regionalny

    • Olsztyn
    • umowa na zastępstwo

      Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń o wypadkach przy pracy rolniczej,
      Prowadzenie postępowań powypadkowych,
      Analizowanie przyczyn i okoliczności zaistniałych wypadków przy pracy rolniczej,
      Upowszechnianie wśród ubezpieczonych wiedzy o zagrożeniach wypadkami przy pracy
      rolniczej i rolniczymi chorobami zawodowymi,
      Organizowanie szkoleń, konkursów, pokazów dotyczących zagadnień związanych z bhp
      w rolnictwie,
      Prowadzenie kalendarza wydarzeń prewencyjnych,
      Sporządzanie i analiza sprawozdań statystycznych z zakresu prowadzonych spraw godziny pracy 7:15-15:15

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie: średnie lub wyższe konieczne: co najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość kodeksu postepowania administracyjnego, znajomość Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, posiadanie prawa jazdy kat. B

      Oferujemy

  • Starszy referent w wydziale świadczeń w oddziale regionalnym kasy rolniczego ubezpieczenia społeczne

    • Olsztyn

      Przyznawanie i przeliczanie świadczeń przewidzianych ustawą o ubezpieczeniu społecznym rolników, prowadzenie korespondencji ze świadczeniobiorcami i instytucjami współpracującymi,
      obsługa interesantów.
      godziny pracy 7:15-15:15

      Wymagania

      • Inne wymagania: konieczne: co najmniej 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, komunikatywność

      Oferujemy

Pracodawcy w Olsztynie