Czy to Twoja firma?

STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH praca

Tarnowskie Góry

Jako STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH, jesteśmy dumną jednostką pomocniczą samorządu powiatowego, która z zaangażowaniem i profesjonalizmem służy mieszkańcom naszego regionu. Nasza siedziba, położona w sercu Tarnowskich Gór, jest miejscem, gdzie każdy obywatel może znaleźć wsparcie i rozwiązania w kluczowych obszarach życia publicznego.

Nasza oferta usługowa obejmuje szeroki zakres działań, które są fundamentem funkcjonowania społeczności lokalnej. Zajmujemy się rejestracją pojazdów, co ułatwia naszym mieszkańcom poruszanie się po drogach kraju i poza jego granicami. Wydajemy uprawnienia do kierowania pojazdami, dbając o to, aby na drogach panowało bezpieczeństwo i porządek. W dziedzinie geodezji i budownictwa zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne i administracyjne, które jest kluczowe dla rozwoju infrastruktury i inwestycji.

Edukacja jest kolejnym filarem naszej działalności – wspieramy szkoły i placówki oświatowe, aby każde dziecko miało dostęp do wysokiej jakości nauki. Nie zapominamy również o pomocy społecznej, która jest naszym priorytetem. To właśnie tutaj, w naszym Starostwie, mieszkańcy znajdą pomocną dłoń w trudnych życiowych sytuacjach.

Rozumiemy, jak ważna jest dostępność i przejrzystość usług publicznych, dlatego oferujemy poradnictwo oraz pomoc w zakresie wypełniania i składania wniosków urzędowych. Chcemy, aby każdy obywatel czuł się zrozumiany i doceniony, a formalności nie stanowiły dla nikogo barier.

Jako instytucja finansowana z budżetu powiatu tarnogórskiego, jesteśmy stabilnym elementem struktury samorządowej, który zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro mieszkańców. Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej historii czy misji, codziennie piszemy je na nowo poprzez naszą pracę i zaangażowanie.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszej siedzibie w Tarnowskich Górach. Jesteśmy tutaj, aby służyć pomocą, udzielać informacji i wspierać każdego, kto potrzebuje naszej asysty. Razem tworzymy społeczność, która może na nas polegać.

STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH

Praca alert - powiadomienia

Praca STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH

Siedziba główna

STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tarnówskie Góry
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Piekary Śląskie
  6. Bielsko-Biała
  7. Bytom
  8. Kalety
  9. Radzionków
  10. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH - oferty archiwalne

  • Inspektor w wydziałe inwestycji i drogownictwa - oferta konkursowa

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie, prowadzenie i rozliczenie zadań inwestycyjnych i remontowych; szczegółowe informacje: , zakładka praca.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagany 3-letni staż pracy na stanowiskach związanych z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowoych, szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stronie:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach