Czy to Twoja firma?

CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH praca

Tczew

W sercu Rzeszowa, gdzie troska i wsparcie splatają się w codzienną misję, znajduje się nasze Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Jesteśmy organizacją, która zrodziła się z głębokiego pragnienia zapewnienia dzieciom i młodzieży opieki, jaką zasługują - całodobowej, pełnej ciepła i wsparcia, która rekompensuje braki wyniesione z domu rodzinnego.

Nasza historia rozpoczęła się w Zawierciu, gdzie funkcjonowaliśmy jako Ośrodek Usług Opiekuńczo-Wychowawczych. W 2014 roku, pragnąc jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych wychowanków, przeszliśmy restrukturyzację. Podzieliliśmy się na mniejsze jednostki, które obecnie tworzą spójny i efektywny system opieki. W 2020 roku dołączył do nas Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej, który również został zreorganizowany, by jeszcze lepiej służyć naszym podopiecznym.

Nasza misja to nie tylko zapewnienie dachu nad głową. To stworzenie atmosfery domu, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i rozwijać w harmonii. Zajmujemy się nie tylko zaspokajaniem podstawowych potrzeb życiowych, ale również kształtowaniem postaw opartych na wzajemnym szacunku, zaufaniu, tolerancji oraz miłości do prawdy, dobra i piękna. Pracujemy z rodzinami naszych wychowanków, by wspierać ich w dążeniu do powrotu do naturalnego środowiska lub znalezienia nowego, pełnego miłości domu.

Oferujemy szeroki zakres usług, od wspólnej obsługi ekonomiczno-administracyjnej i organizacyjnej dla placówek socjalizacyjnych i interwencyjnych, po mieszkanie chronione dla osób, które opuszczają system pieczy zastępczej. Nasze działania są ukierunkowane na zapewnienie specjalistycznego poradnictwa, wsparcia w usamodzielnianiu się oraz doskonalenie zawodowe kadr pomocy społecznej.

W naszym Centrum każdy dzień to nowe wyzwania, ale i niezliczone możliwości, by wpłynąć na życie młodych ludzi, którzy potrzebują naszego wsparcia. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć im w drodze do samodzielności i odpowiedzialnego miejsca w społeczeństwie. Nasza praca to nie tylko zawód - to pasja i powołanie, które realizujemy z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do misji, która każdego dnia zmienia świat na lepsze.

CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie inne edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH

Mapa CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH

Siedziba główna

CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Malbork
  3. Iława
  4. Krzepice
  5. Siedlce
  6. Tczew

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    • Tczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Wychowawca kieruje procesem wychowawczym dziecka w placówce,
      - Miejsce pracy: placówka Tczew, ul.Wyspiańskiego

      - Kontakt: telefon 58 532-40-20; e-mail: sekretariat@capow.tczew.eu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: przygotowanie do pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Tczew

      -Dbałość o właściwą kondycję psychofizyczną podopiecznych placówek Opiekuńczo wychowawczych w Tczewie i Narkowach,
      -Praca od pn-pt w godzinach pomiędzy 8.00 - 16.00; 10:00-18:00, 12:00-20:00
      -Kontakt telefoniczny 58 532 40 20, e-mail: sekretariat@capow.tczew.eu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do wykonywania zawodu Posiadane umiejętności pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Psycholog

    • Tczew

      -Dbałość o właściwą kondycję psychofizyczną podopiecznych placówki,
      -Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV sekretariat@capow.tczew.eu
      -Kontakt telefoniczny 58 532-40-20

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tczewie