Czy to Twoja firma?

USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI praca

Tczew

Od ponad dwóch dekad, Usługi Kominiarsko Budowlane "DYMKOM" Władysław Zieliński, z siedzibą w malowniczym Tczewie, pomorskie, jest synonimem czystości i precyzji. Nasza podróż rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy świadczyć usługi czyszczenia na najwyższym poziomie. Jako firma z tradycjami, kierujemy naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i szerokiego spektrum instytucji – od firm po placówki oświatowe i medyczne.

Specjalizujemy się w czyszczeniu kostki brukowej, które wykonujemy z niezwykłą dokładnością, dbając o każdy szczegół. Nasze doświadczenie pozwala nam na efektywne usuwanie zabrudzeń, przywracając powierzchniom ich pierwotny blask. Ponadto, mycie powierzchni zewnętrznych przy użyciu myjki wysokociśnieniowej to nasza specjalność, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki temu, nasi klienci mogą cieszyć się estetyką i higieną na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni, że przez lata naszej działalności udało nam się zbudować silną markę, opartą na zaufaniu i satysfakcji klientów. Jako jednoosobowa firma, kierowana przez założyciela i właściciela Władysława Zielińskiego, stawiamy na osobiste podejście do każdego zlecenia. Nasza oferta jest stale dopasowywana do indywidualnych potrzeb, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na oczekiwania rynku.

Jakość naszych usług to fundament, na którym opieramy naszą działalność. W każdym zadaniu, które podejmujemy, dążymy do perfekcji, co jest doceniane przez naszych klientów i stanowi o naszej reputacji. Mimo braku szeroko rozpoznawalnych certyfikatów, nasze wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie są najlepszym świadectwem wysokiego standardu pracy, który prezentujemy.

W Usługi Kominiarsko Budowlane "DYMKOM" Władysław Zieliński, każdy klient jest traktowany z wyjątkową troską, a nasze usługi są wykonywane z myślą o ich pełnym zadowoleniu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi. Razem zadbajmy o czystość i estetykę Twojego otoczenia.

USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Tczew
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI

Siedziba główna

Praca USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    USŁUGI KOMINIARSKO BUDOWLANE DYMKOM WŁADYSŁAW ZIELIŃSKI
    • Tczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Czyszczenie kominów, wykonywanie przeglądów,
      Praca na terenie kraju,
      Kontakt 512 524 602

      Wymagania

      • Inne wymagania: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tczewie