Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Whites Sp. z o.o. praca
Czy to Twoja firma?
Agencja digitalowa Whites od 8 lat wspiera największe polskie firmy w zakresie budowania widoczności w sieci. Specjalizuje się w marketingu w wyszukiwarkach, marketingu efektywnościowym, a także w content marketingu i social media. Obecnie Whites dysponuje zespołem liczącym ponad 90 specjalistów.
Firma kładzie duży nacisk na zespołowość, co przekłada się na demokratyczne podejście do pracy. Buduje partnerskie relacje oraz wymienia się wiedzą wśród członków zespołu. To podejście sprzyja osiąganiu lepszych wyników i efektywnej współpracy.
Dołączenie do zespołu Whites daje możliwość aktywnego uczestnictwa w dynamicznym środowisku marketingowym oraz rozwijania własnych kompetencji w zakresie Client Service.
Whites Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
Oferty pracy Whites Sp. z o.o.
Praca alert - powiadomienia
Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.
Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!
Mapa Whites Sp. z o.o.
Siedziba główna
Dane firmy z social mediów (LinkedIn)
Jesteśmy agencją data-driven i ekspertami digital marketingu.
Od 2012 roku wspieramy największe polskie i zagraniczne marki w digital marketingu. Specjalizujemy się w strategiach i realizacji kampanii digital 360 (data-driven SEO, content marketingu, social media, performance marketingu, kreacji, czy analityki internetowej). Pracujemy w nurcie Data Science wykorzystując m.in. autorskie narzędzia rozwijane przez własny zespół R&D. Wierzymy, że naszą siłą jest praca zespołowa, dlatego działamy demokratycznie, budujemy partnerstwa i wymieniamy się wiedzą. Jesteśmy członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej. Wielokrotnie byliśmy nagradzani w rankingach i konkursach międzynarodowych za efektywne działania w obszarze digital marketingu. Wśród naszych klientów są takie marki jak: Henkel, Allegro, Nationale Nederlanden, LOT, Domino's Pizza, Sandoz, Medicover, Holcim, czy Tefal.
- Miasto
- Warszawa
- Siedziba główna
- Warszawa, Mazowieckie
- Branża
- Usługi reklamowe
- Specjalizacje
- SEM, Content Marketing, Online Analytics, Social Media, Strategy, Performance Marketing, Growth Marketing, Data-driven SEO, Big Data, Marketing automation, SEO, Influencer Marketing, Branded Content, Video production, Marketing Strategy, Content strategy, Advertising i Visual communication
Rok założenia
2012
Liczba pracowników
51-200
Liczba obserwujących
3067