Czy to Twoja firma?

Śląski Ogród Zoologiczny praca

Chorzów

Witajcie w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, miejscu, gdzie natura spotyka się z pasją i wiedzą. Nasza historia sięga roku 1954, kiedy to zrodziła się wizja stworzenia przestrzeni, w której każdy mógłby podziwiać i uczyć się o różnorodności świata zwierząt. Od momentu otwarcia w 1958 roku, nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia i promować ochronę przyrody.


Jako trzeci co do wielkości ogród zoologiczny w Polsce, dumnie prezentujemy ponad 300 gatunków zwierząt, w tym te zagrożone wyginięciem. Nasze zaangażowanie w Europejski Program Hodowlany (EEP) i akredytacja od Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych i Akwariów (EAZA) potwierdzają nasze wysokie standardy i dedykację dla ochrony przyrody.

Nasza unikalna ekspozycja Kotliny Dinozaurów przenosi w czasie, oferując spotkanie z prehistorycznymi gigantami, a Mini Zoo daje możliwość bezpośredniego kontaktu z wybranymi zwierzętami. To wszystko sprawia, że każda wizyta w naszym ogrodzie to przygoda pełna odkryć dla osób w każdym wieku.

Edukacja jest dla nas kluczowa. Dlatego oferujemy zajęcia edukacyjne w naszym pawilonie oraz organizujemy wydarzenia przyrodnicze, które przybliżają odwiedzającym tajemnice świata zwierząt i znaczenie ochrony środowiska. Wierzymy, że zrozumienie prowadzi do szacunku i troski, a nasze działania mają na celu inspirowanie kolejnych pokoleń do działania na rzecz przyrody.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku zoologicznym i rozrywkowym, a nasze zaangażowanie w innowacje i jakość sprawia, że Śląski Ogród Zoologiczny jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnego odkrywania, uczenia się i cieszenia się pięknem przyrody, której jesteśmy częścią. Razem możemy pracować na rzecz lepszego jutra dla nas i naszych zwierzęcych przyjaciół.

Śląski Ogród Zoologiczny najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Śląski Ogród Zoologiczny

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląski Ogród Zoologiczny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Śląski Ogród Zoologiczny

Siedziba główna

Śląski Ogród Zoologiczny poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Śląski Ogród Zoologiczny
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bytom
  3. Chorzów
  4. Wrocław
  5. Dąbrowa Górnicza
  6. Bielsko-Biała
  7. Jaworzno
  8. Kraków
  9. Sosnowiec
  10. Zabrze

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Chorzowie