Czy to Twoja firma?

Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia praca

Opole

Witajcie w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Magnolia". Nasza historia zaczyna się w malowniczym Opolu, gdzie z sercem i zaangażowaniem wspieramy osoby niepełnosprawne intelektualnie oraz zmagające się z chorobami psychicznymi. Pragniemy, aby "Magnolia" była miejscem, gdzie każdy znajdzie zrozumienie, pomoc i profesjonalne wsparcie.

Nasza instytucja jest znana z wykorzystywania nowoczesnych metod terapeutycznych, które są nie tylko efektywne, ale i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. W 2023 roku, dzięki dotacji celowej z budżetu państwa, zainwestowaliśmy w rozwój naszej infrastruktury, w tym zakup nowoczesnych komputerów do pracowni komputerowej, co otwiera przed naszymi podopiecznymi nowe możliwości rozwoju i nauki.

W "Magnolii" nie ograniczamy się jedynie do standardowej opieki. Z dumą oferujemy naszym podopiecznym dodatkowe usługi, które wzbogacają ich życie i sprzyjają rehabilitacji. Zajęcia z judo, hipoterapia, czy warsztaty profilaktyczne to tylko niektóre z aktywności, które organizujemy, aby zapewnić wszechstronne wsparcie.

Nasze działania nie byłyby możliwe bez zaangażowania i pasji naszego zespołu, który każdego dnia wkłada całe swoje serce w pracę z naszymi podopiecznymi. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, zrozumienie i możliwość rozwoju, dlatego "Magnolia" to nie tylko miejsce opieki, to społeczność, która wspiera się nawzajem na każdym kroku.

Zapraszamy do "Magnolii", gdzie każdy dzień to krok ku lepszemu życiu, pełnemu akceptacji, wsparcia i nieustającej nadziei. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może się rozwijać i czuć się bezpiecznie. To nasza misja i codzienna inspiracja.

Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Urzędnik Opole
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia

Siedziba główna

Oddział

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Magnolia - oferty archiwalne

  • Konserwator

    • Opole
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      a) wykonywanie drobnych prac elektrycznych;
      b) wykonywanie prac związanych z konserwacją urządzeń wod. kan;
      c) dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu;
      d) wykonywanie prac remontowo- malarskich w zakresie podstawowym;
      e) wykonywanie prac naprawczych związanych z wyposażeniem obiektu;
      f) prace ogólno - porządkowe wokół obiektu,
      g) usuwanie bieżących awarii.

      Praca w godz. funkcjonowania jednostki 08:00-16:00 (do ustalenia)
      Praca świadczona w 2 budynkach pracodawcy, oddalonych od siebie o ok. 1,3 km ul. Dambonia 3 oraz ul. Stoińskiego 8

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Uprawnienia: uprawnienia elektryczne typu E1 Umiejętności: a) pracowitość i umiejętność organizacji pracy, b) wysoka kultura osobista, c) rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy. Oczekiwania dodatkowe: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu