Czy to Twoja firma?

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu praca

Opole

W sercu malowniczego Opola, gdzie historia splata się z naturą, znajduje się Muzeum Wsi Opolskiej – nasza oaza kultury ludowej i skarbnica wiedzy o Śląsku Opolskim. Jesteśmy dumni, że od ponad pół wieku jesteśmy jedynym muzeum na wolnym powietrzu w regionie i jednym z czterech, które mają zaszczyt prezentować dziedzictwo historycznych granic Śląska.

Nasza podróż rozpoczęła się 14 listopada 1961 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce, które oddaje ducha i piękno wiejskiego życia naszych przodków. Od momentu otwarcia dla zwiedzających w 1970 roku, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby każdy odwiedzający mógł doświadczyć autentyczności i tradycji, które są dla nas tak cenne.

Na obszarze 10 hektarów dawnego poligonu wojskowego prezentujemy zabytki drewnianej architektury, które z troską zostały przeniesione, zrekonstruowane i udostępnione publiczności. Nasze ekspozycje to nie tylko budynki, ale także wnętrza i wyposażenie z różnych okresów historycznych, które opowiadają historię życia codziennego mieszkańców wsi. Odtwarzamy dawne sposoby uprawy, przydomowe ogródki i sady, aby nasi goście mogli poczuć atmosferę minionych epok.

Jesteśmy miejscem, gdzie innowacja spotyka się z tradycją. Nasz nowoczesny budynek administracyjno-recepcyjny, wyposażony w 29 okien dachowych FAKRO, jest przykładem naszego zaangażowania w jakość i komfort odwiedzających.

Nasza pozycja na rynku jest wyjątkowa dzięki unikalnej ekspozycji plenerowej, która przyciąga zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów z daleka. Jesteśmy nie tylko muzeum, ale także miejscem edukacji i inspiracji, gdzie organizujemy imprezy tematyczne oraz warsztaty, dzięki którym nasi goście mogą na własnej skórze doświadczyć kultury i rzemiosła.

Wspierani przez Urząd Marszałkowski w Opolu, kontynuujemy naszą misję zachowania dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń, jednocześnie będąc otwartymi na współczesne potrzeby naszych gości. Dostosowujemy się do różnorodności odwiedzających, oferując pomoc w komunikowaniu się dla osób z trudnościami w komunikacji.

Zapraszamy do Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, a tradycja z nowoczesnością. Odkryj z nami piękno i bogactwo kultury ludowej Śląska Opolskiego.

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja wytwórstwo / rzemiosło obsługa klienta / call center hotelarstwo / gastronomia / turystyka rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Siedziba główna

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Szczecin
  3. Warszawa
  4. Brzeg
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Katowice
  7. Kielce
  8. Lewin Brzeski
  9. Bydgoszcz
  10. Opole

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu - oferty archiwalne

  • Dokumentalista

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. wykonywanie pomiarów i opracowywanie dokumentacji pomiarowych budowlano-konserwatorskich.
      2. opracowywanie projektów budowlanych obiektów w ramach zagospodarowywania zagród na terenie MWO.
      3. prowadzenie inwestycji budowlanych Działu Architektury Ludowej i związaną z tym dokumentacją.
      4. prowadzenie prac remontowo-budowlanych.
      5. koordynowanie projektów finansowanych z funduszy pozabudżetowych.
      6. gospodarowanie zasobami archiwum naukowego i fotograficznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Wykształcenie technikum budowlane, doświadczenie zawodowe ogółem 3 lata w branży budowlanej, Umiejętności: 1. umiejętność czytania dokumentacji technicznej, 2. umiejętność wykonywania rysunków technicznych, 3. znajomość prawa budowlanego oraz norm i przepisów branżowych regulujących proces budowlany. Oczekiwania dodatkowe Mile widziana wiedza lub umiejętności w zakresie tradycyjnej ciesiołki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, nagrody roczne, brak możliwości zakwaterowania, pracodawca nie dowozi do miejsca pracy. Moż
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu