Czy to Twoja firma?

Kraina Marzeń Grzegorz Tarka praca

Opole

Witaj w Krainie Marzeń, miejscu, gdzie edukacja i opieka nad najmłodszymi to nasza pasja i misja. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Opolu, gdzie każdego dnia otwieramy nasze drzwi dla przedszkolaków oraz maluchów w wieku żłobkowym, oferując im ciepłą i bezpieczną przestrzeń do zabawy, nauki i odkrywania świata.

Jako ekspercka placówka Programu Powszechnej Dwujęzyczności Claire Selby, jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego podejścia do dwujęzycznej edukacji. Wierzymy, że wczesne wprowadzenie dzieci do świata języków obcych otwiera przed nimi drzwi do globalnych możliwości i kształtuje otwartość na inne kultury.

W Krainie Marzeń każde dziecko jest dla nas wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście. Nasze programy edukacyjne i opiekuńcze są dostosowane do potrzeb najmłodszych, aby wspierać ich wszechstronny rozwój w przyjaznej i stymulującej atmosferze. Dodatkowo, oferujemy zajęcia dodatkowe oraz naukę języka angielskiego, co stanowi solidny fundament dla przyszłej edukacji naszych podopiecznych.

Jako firma, która stawia na rozwój i doskonalenie, zapewniamy naszym pracownikom możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji. Wierzymy, że zadowolony i dobrze wykwalifikowany zespół to klucz do sukcesu i gwarancja najwyższej jakości usług.

Nasza przewaga konkurencyjna to model w pełni dwujęzycznej opieki, który wyróżnia nas na rynku edukacyjnym. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasze dzieci będą świetnie przygotowane do przyszłych wyzwań edukacyjnych i życiowych.

Zapraszamy do Krainy Marzeń, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i krok w stronę marzeń naszych małych odkrywców. Razem tworzymy przestrzeń, w której dzieci mogą bezpiecznie rosnąć, uczyć się i bawić, a rodzice mogą mieć pewność, że ich pociechy są w najlepszych rękach.

Kraina Marzeń Grzegorz Tarka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia media / pr / reklama / marketing zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Kraina Marzeń Grzegorz Tarka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kraina Marzeń Grzegorz Tarka

Mapa Kraina Marzeń Grzegorz Tarka

Siedziba główna

Kraina Marzeń Grzegorz Tarka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Kraina Marzeń Grzegorz Tarka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Kraina Marzeń Grzegorz Tarka - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji. Język angielski jest dodatkowym atutem - nie jest wymagany

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość j. angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Lektor języka angielskiego

    • Opole

      Prowadzenie zajęć językowych z kadrą oraz dziećmi w wieku od 1-7roku życia w 4 placówkach w Opolu

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Inne] : Potwierdzenie umiejętności językowych certyfikatem np TEFL

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opiekunka dziecięca

    • 3 000 zł / mies.
    • Opole

      Praca z dziećmi w wieku do lat 3

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : na stanowisko zgodne z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3* Wynagrodzenie zależne od obowiązków 3000-3500brutto

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Opolu