Czy to Twoja firma?

INWEMER SYSTEM sp. z o.o. praca

Rybnik

Od ponad trzech dekad jesteśmy obecni na rynku, oferując naszym klientom niezawodne usługi wspierające ich działalność. Od 1992 roku, nasza firma INWEMER rośnie i rozwija się, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Z dumą możemy powiedzieć, że zespół ponad 6900 wykwalifikowanych pracowników tworzy fundament naszej działalności na terenie całej Polski.


Specjalizujemy się w kompleksowych usługach utrzymania czystości oraz technicznej obsłudze nieruchomości. Nasze usługi "złotej rączki", konserwacja wnętrz, instalacji, a także wykonywanie przeglądów i prac remontowych, to tylko niektóre z rozwiązań, które oferujemy, aby zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo ich przestrzeni. Co więcej, nasze całodobowe pogotowie techniczne jest zawsze gotowe odpowiedzieć na nagłe potrzeby i wyzwania.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zachowując przy tym jednolite standardy usług. To właśnie ta elastyczność i zaangażowanie w doskonalenie naszych rozwiązań sprawiają, że nasze usługi wyróżniają się na rynku. Nasze rosnące portfolio klientów jest najlepszym świadectwem jakości naszej pracy i możliwości, jakie oferujemy.

W INWEMER rozumiemy, że zaangażowanie i ciągłe doskonalenie są kluczem do sukcesu. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem innowacji i wysokiej jakości. Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, połączone z fachową wiedzą i doświadczeniem, pozwala nam budować długotrwałe i owocne relacje z naszymi klientami.

Dzięki naszej pasji i ciężkiej pracy, INWEMER jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w obszarze usług wspierających dla firm i instytucji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której każdy dzień pracy jest lepszy i bardziej efektywny.

INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Łódź

Dział Księgowości

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Rybnik
  3. Częstochowa
  4. Czerwionka-Leszczyny
  5. Żory

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Rybniku