Czy to Twoja firma?

Fundacja Aktywizacja praca

Opole

Od ponad trzech dekad Fundacja Aktywizacja z Warszawy stoi na straży aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Nasza historia zaczęła się w 1990 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami współczesny rynek pracy. Naszą misją jest usamodzielnienie i poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych, co realizujemy poprzez zintegrowane działania aktywizacyjne, edukację społeczeństwa oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy prawie 140 profesjonalistów, oraz z naszej współpracy z około 200 wolontariuszami. Razem tworzymy sieć wsparcia, która obejmuje swoim zasięgiem siedem oddziałów regionalnych i sześć filii w trzynastu województwach.

W Fundacji Aktywizacja oferujemy szeroki wachlarz usług, które obejmują pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe, prawne i psychologiczne, a także szkolenia zawodowe i komputerowe. Organizujemy również warsztaty umiejętności społecznych, które przygotowują naszych klientów do efektywnego włączenia się w rynek pracy.

Nasze wartości to zaangażowanie, innowacyjność, doświadczenie, profesjonalizm, otwartość i odpowiedzialność. To one kształtują naszą codzienną pracę i pomagają nam budować trwałe relacje zarówno z osobami, którym pomagamy, jak i z naszymi partnerami.

W Fundacji Aktywizacja wierzymy, że każdy ma prawo do pracy, która daje satysfakcję i poczucie godności. Dlatego też każdego dnia dążymy do tego, aby osoby z niepełnosprawnościami mogły znaleźć zatrudnienie, które odpowiada ich umiejętnościom i pasjom. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze przekonania i chcą przyczynić się do budowania bardziej inkluzjiwnej przyszłości.

Fundacja Aktywizacja najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia praca fizyczna

Oferty pracy Fundacja Aktywizacja

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Aktywizacja

Mapa Fundacja Aktywizacja

Siedziba główna

Fundacja Aktywizacja poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Aktywizacja
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Łódź
  4. Szczecin
  5. Kraków
  6. Opole
  7. Otwock
  8. Poznań
  9. Malbork
  10. Gdynia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Fundacja Aktywizacja - oferty archiwalne

  • Grafik komputerowy

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika- osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (zatrudnienie w ramach projektu, wspierającego osoby zniepełnosprawnościami na rynku pracy).

      W ramach projektu oferujemy wsprcie naszych specjalistów oraz wsparcie finansowe (dodatki motywacyjne).

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie projektów graficznych
      • Przygotowanie projektów do druku
      • Obsługa cyfrowych urządzeń drukujących (drukarki, plotery)
      • Obsługa ploterów tnących
      • Administrator strony internetowej (Wordpress)
      • Administrator fanpage na Facebook
      • Kontakt z klientem w celu realizacji zadania

      Wymagania

      • Co najmniej podstawowa znajomość pakietu Adobe (AI,PS,Acrobat,ID)
      • Co najmniej podstawowa znajomość pakietu Office
      • Mile widziana znajomość Wordpress

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze (okres próbny 3 miesiące)
      • Przyuczenie na stanowisku pracy

      W ramach projektu:

      • doradztwo prawne,
      • doradztwo psychologiczne,
      • wsparcie Doradcy Zawodowego,
      • wsparcie Job Craftera,
      • dodatki motywacyjne.

Pracodawcy w Opolu