Czy to Twoja firma?

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu praca

Opole
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka hr / kadry

Oferty pracy Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Mapa Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Siedziba główna

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pomoc w przygotowywaniu potraw, wydawanie posiłków, sprzątanie stanowiska pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne (jeśli jest)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 080 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, \"13\" + wczasy pod gruszą, dodatek za wysługę (od 5% do 10%)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel fizyki

    • Opole
    • umowa na zastępstwo

      nauczanie fizyki w liceum (18/18 godz. dydaktycznych tygodniowo)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Magister fizyki, doświadczenie zawodowe bez znaczenia, wymagane przygotowanie pedagogiczne, oczekiwania dodatkowe: książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno- epidemiologiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego, dodatek za wysługę (od 3%)
  • Nauczyciel języka hiszpańskiego

    • Opole

      nauczanie języka hiszpańskiego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: magister języka hiszpańskiego

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto, wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego, Dodatek za wysługę lat (od 3%)

Pracodawcy w Opolu