Czy to Twoja firma?

Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim praca

Wodzisław Śląski

W sercu malowniczego Wodzisławia Śląskiego, przy ulicy Bogumińskiej 4, znajduje się miejsce, które jest sercem administracyjnym naszego miasta – Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego. Jesteśmy dumnym spadkobiercą wielowiekowej tradycji samorządności, choć konkretne daty i wydarzenia historyczne, które ukształtowały naszą obecną formę, pozostają niezapisane w dostępnych annałach.

Nasza działalność koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości usług dla mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Oferujemy kompleksową obsługę administracyjną, która obejmuje sprawy meldunkowe, wydawanie dowodów osobistych, ewidencję działalności gospodarczej, a także zarządzanie infrastrukturą miejską – od dróg po transport publiczny. Dbamy o gospodarkę komunalną, ochronę środowiska, edukację oraz kulturę, bo wiemy, że to one tworzą fundament zdrowej i dynamicznej wspólnoty.

Jako jednostka organizacyjna samorządu terytorialnego, jesteśmy finansowani z budżetu miasta, co gwarantuje stabilność naszych działań i pozwala skupić się na potrzebach mieszkańców, nie zaś na zysku. Nasze usługi są projektowane i dostarczane z myślą o dobru wspólnym, a nasza pozycja na rynku administracji publicznej jest zbudowana na zaufaniu i satysfakcji obywateli, których obsługujemy.

Chociaż nie posiadamy formalnie zdefiniowanej misji czy zestawu wartości, to każdego dnia, poprzez naszą pracę, dajemy wyraz głębokiemu zaangażowaniu w służbę publiczną i poprawę jakości życia w naszym mieście. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, aby odpowiadały na zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych mieszkańców.

W naszej pracy kierujemy się zasadami otwartości, dostępności i empatii. Rozumiemy, że za każdym formularzem, wnioskiem czy decyzją stoi człowiek z jego indywidualną historią i potrzebami. Dlatego staramy się być nie tylko urzędem, ale przede wszystkim wspierającą społecznością, gotową wysłuchać i pomóc.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszej siedzibie, gdzie nasi kompetentni pracownicy są zawsze gotowi służyć pomocą i informacją. Razem tworzymy Wodzisław Śląski – miasto, które żyje swoją historią i wspólnie kształtuje przyszłość.

Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sektor publiczny / służby mundurowe it (informatyka) prawo i administracja państwowa nieruchomości

Oferty pracy Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim

Siedziba główna

Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wodzisław Śląski
  3. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim - oferty archiwalne

  • Podinspektor w wydziale gospodarki komunalnej w referacie gospodarowania odpadami komunalnymi

    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pełnienie funkcji w zakresie weryfikacji oraz sporządzania sprawozdań do Marszałka Województwa z systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta Wodzisławia Śląskiego,
      - przyjmowanie stron w sprawach związanych z zakresem komórki,
      - nadzór nad funkcjonowaniem i utrzymaniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego,
      - przygotowywanie danych do wymaganej sprawozdawczości prowadzonej przez Wydział Ochrony Środowiska w zakresie gospodarowania odpadami,
      - przygotowywanie opinii do aktualizacji Planów Gospodarki Odpadami: krajowego i wojewódzkiego oraz sporządzanie sprawozdań i analiz z działalności komórki;
      - przyjmowanie i weryfikacji sprawozdań przekazywanych przez podmioty odbierające odpady komunalne od właścicieli nieruchomości,
      - nadzorowanie osiągniecia odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku oraz ograniczenia masy odpadów przekazanych do składowania,
      - ewidencja umów na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości,
      - przyjmowanie, weryfikacja wniosków oraz prowadzenie ewidencji umów związanej z wypożyczaniem nieruchomości zamieszkałych w pojemniki z praznaczeniem na bioodpady.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziana praktyka w organach administracji państwowej lub samorządowej. Wymagana znajomość: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o odpadach, ustawy prawo zamówień publicznych. Ponadto od kandydata wymagana jest wysoka kultura osobista, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu. Pełen zakres wymagań stawianych kandydatom na stanowisko dostępny pod adresem:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 040 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci winni składać w zamkniętych i zaadresowanych kopertach do
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Goniec

      Doręczanie korespondencji urzędowej za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Praca na 1 miesiąc z możliwością wydłużenia maksymalnie do 2 m-cy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim