F.H.U.Beskid-Bruk

Czy to Twoja firma?

F.H.U.Beskid-Bruk praca

Czechowice-Dziedzice

Od momentu naszego założenia 1 września 2010 roku, F.H.U. Beskid-Bruk z Czechowic-Dziedzic stał się synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży budowlanej i metalowej. Nasza firma, zbudowana na solidnych fundamentach doświadczenia i ciężkiej pracy, z dumą dostarcza szeroki wachlarz usług, od produkcji konstrukcji metalowych i ich części, po kompleksowe roboty budowlane, w tym budowę dróg i autostrad, a także rozbiórkę i przygotowanie terenów.

Jako specjaliści w obróbce mechanicznej elementów metalowych, produkcji narzędzi i pojemników metalowych, jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowania się do specyficznych potrzeb każdego klienta. Nasze produkty i usługi są wyrazem naszego zaangażowania w jakość i precyzję, co jest kluczowe w branży, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, co potwierdza posiadane przez nas zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego – rzeczy. To świadectwo naszej nieustannej dbałości o standardy i regulacje, które są nieodzowne w naszej działalności.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, nasze lokalne działania są silnie zakorzenione w potrzebach społeczności, z którą się identyfikujemy i której służymy. Nasze usługi są skrojone na miarę, by odpowiadać na wyzwania i wymagania naszych klientów, zarówno w zakresie małych, jak i dużych projektów.

W F.H.U. Beskid-Bruk, choć nie posiadamy sformułowanej misji czy zestawu wartości, nasze codzienne działania odzwierciedlają głębokie zaangażowanie w dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań. Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak nasze usługi przyczyniają się do rozwoju infrastruktury i przemysłu w naszym regionie.

Zapraszamy do współpracy z nami – niezależnie od skali projektu, możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, fachowość i doświadczenie, które są gwarancją sukcesu Twojego przedsięwzięcia.

F.H.U.Beskid-Bruk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy F.H.U.Beskid-Bruk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U.Beskid-Bruk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

F.H.U.Beskid-Bruk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Czechowice-Dziedzice
  5. Kraków
  6. Lublin
  7. Gliwice
  8. Poznań
  9. Pszczyna
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca F.H.U.Beskid-Bruk - oferty archiwalne

  • Brukarz / Pomocnik brukarza

    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • Zatrudnimy pracowników na stanowiska

      Brukarz / Pomocnik brukarza

      Zakres obowiązków

      • Prace związane z układaniem kostki brukowej.

      Wymagania

      • WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU BRUKARZ LUB POMOCNIK BRUKARZA
      • Niekaralności,
      • Brak nałogów,
      • Umiejętności pracy w zespole,
      • Rzetelnego podejścia do prowadzonych prac,
      • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność,

      Oferujemy

      • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie brutto od 5000,00zł do 9 000,00 zł za miesiąc (stawka godzinowa +premia- ustalona indywidualnie w zależności od doświadczenia),
      • Wszelki niezbędny sprzęt do wykonywania powierzonych prac,
      • Dobre zaplecze socjalne, (m.in. odzież roboczą, dopłaty do ubezpieczenia grupowego oraz ubezpieczenia medycznego),
      • Zatrudnienie na umowę o pracę przez cały rok w stabilnej firmie,
      • Pracę w miłej atmosferze,
      • Możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez kursy obsługi sprzętu budowlanego.

      Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.H.U. Beskid-Bruk z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowicka 98A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

  • Operator koparki

    • Śląskie
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

      Operator koparki kołowej

      • Prace związne z obsługą koparki kołowej.

      Wymagania

      • Braku nałogów,
      • Samodzielności, sumienności, odpowiedzialności,
      • Mnimum 2 lata doświadczenia !
      • Dodatkowym atutem będą uprawnienia/kursy na sprzęt/maszyny budowlane oraz prawo jazdy B

      Oferujemy

      • Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie brutto od 5 000 zł do 10 000,00 zł za miesiąc (stawka godzinowa +premia- ustalona indywidualnie w zależności od doświadczenia),
      • Nowoczesne zaplecze sprzętowe,
      • PRACA NA NOWOCZESNYCH MASZYNACH Z GŁOWICAMI UCHYLNO-OBROTOWYMI
      • Możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez kursy obsługi sprzętu budowlanego,
      • Stałe godziny pracy,
      • Praca bez delegacji.

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach