Komagra Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Komagra sp. z o.o. praca

Ożarów Mazowiecki

Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych.

Komagra Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż zarządzanie / dyrekcja inne

Oferty pracy Komagra Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komagra Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.

    EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Monter konstrukcji aluminiowych

    CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Monter/ montażysta

    Inter Trade Sp. z o.o.
    • Śląskie
    Polecana
    Dodana

Mapa Komagra Sp. z o.o.

Siedziba główna

Komagra Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komagra Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Z-ca Kierownika Rozlewni

    • Kosów Lacki
    • Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych. Z-ca Kierownika Rozlewni Miejsce pracy: Kosów Lacki

      Zakres obowiązków:

      • Nadzór i obsługa linii produkcyjnej.
      • Nadzór nad pracownikami, planowanie grafików pracy.
      • Nadzorowanie pracy maszyn oraz utrzymanie ich właściwego stanu technicznego.
      • Kontrola jakości wytwarzanego produktu, przestrzeganie ustalonych standardów jakości.
      • Zgłaszanie oraz samodzielne usuwanie awarii maszyn.
      • Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych (odpowiedzialność za ilość wytworzonych wyrobów gotowych).
      • Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń, przestrzegania przepisów BHP i p. poż.
      • Utrzymanie standardów systemów jakościowych.
      • Wykonywanie zadań zgodnie z procedurami, instrukcjami i Księgami HACCP.
      • Inne prace zlecone przez przełożonych a wynikające z potrzeb zakładu.

      Nasze oczekiwania:

      • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe, preferowane wyższe o profilu technicznym.
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pracy na linii produkcyjnej, np. w obsłudze, konserwacji i drobnych naprawach urządzeń produkcyjnych.
      • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
      • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
      • Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności, umiejętności rozwiązywania problemów.
      • Podstawowa znajomość zasad HACCP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

      OFERUJEMY:

      • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
      • Szkolenia specjalistyczne.
      • Prywatną opiekę medyczną LUXMED.
      • Kartę przedpłaconą 'Ticket Sport & Culture'.
      • Miłą atmosferę pracy.

      Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
      znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia. Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.

      Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową. DOŁĄCZ DO NAS -

      Z-ca Kierownika Rozlewni

  • Spichrzowy - konserwator

    • Nysa
    • Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych. Spichrzowy - konserwator Miejsce pracy: Nysa

      • Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż.
      • Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż.
      • Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż.
      • Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad jej prawidłowym rozmieszczeniem w komorach elewatora.
      • Ustawianie dróg transportu wewnętrznego i obsługa sterowni elewatora.
      • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości na terenie elewatora.
      • Drobne naprawy maszyn i urządzeń.

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z gospodarką magazynową.
      • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.

      Oferujemy:

      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

      Spichrzowy - konserwator

  • Specjalista ds. linii rozlewniczej

    • Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych. Specjalista ds. linii rozlewniczej Miejsce pracy: Kosów Lacki

      • Nadzór i obsługa linii produkcyjnej / obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się w rozlewni;
      • Nadzorowanie pracy maszyn oraz utrzymanie ich właściwego stanu technicznego;
      • Kontrola jakości wytwarzanego produktu, przestrzeganie ustalonych standardów jakości;
      • Zgłaszanie oraz samodzielne usuwanie awarii maszyn;
      • Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych (odpowiedzialność za ilość wytworzonych wyrobów gotowych);
      • Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń, przestrzegania przepisów BHP i p. poż;
      • Utrzymanie standardów systemów jakościowych;
      • Wykonywanie zadań zgodnie z procedurami, instrukcjami i Księgami HACCP;

      • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe, preferowane wyższe o profilu technicznym;
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pracy na linii produkcyjnej, np. w obsłudze, konserwacji i drobnych naprawach urządzeń produkcyjnych;
      • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
      • Dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności, umiejętności rozwiązywania problemów;
      • Podstawowa znajomość zasad HACCP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem;
      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

      OFERUJEMY:

      • Kartę przedpłaconą "Ticket Sport & Culture".

      Specjalista ds. linii rozlewniczej

Pracodawcy w Ożarowie Mazowieckim