Czy to Twoja firma?

MACRO MOLDS POLSKA sp. z o.o. praca

Tychy

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2005 roku, MACRO MOLDS POLSKA stała się synonimem innowacji i precyzji w dziedzinie obróbki skrawaniem oraz produkcji form i narzędzi. Zlokalizowani w Tychach, jesteśmy dumni z naszej roli jako specjalistów, którzy wspierają różne sektory przemysłu, w tym motoryzację i produkcję sprzętu AGD, dostarczając produkty i usługi najwyższej jakości.


Nasze podejście do produkcji łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią. Specjalizujemy się w produkcji prototypowej, jednostkowej oraz niewielkimi seriami, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów. Obróbka stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych to nasza codzienność, a dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak cięcie na maszynie Water-Jet czy spawanie TIG/MAG LASER, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jakość jest dla nas priorytetem, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015. To świadectwo naszego zaangażowania w dostarczanie produktów, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania klientów. Współpraca z CORETEC INDUSTRY GROUP od 2019 roku umocniła naszą pozycję na rynku i otworzyła nowe możliwości rozwoju.

Nasza narzędziownia jest sercem firmy, gdzie tworzone są elementy i pełne narzędzia z powierzonej dokumentacji. To tutaj nasze doświadczenie i pasja łączą się, by przekształcić pomysły w rzeczywistość. Oferujemy również usługi projektowe i obróbcze, które są kluczowe dla usprawnienia i automatyzacji procesów technologicznych naszych klientów.

W MACRO MOLDS POLSKA rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do specyficznych wymagań. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie produktów najwyższej jakości.

MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Ślusarz narzędziowy do form

  MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Tychy
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MACRO MOLDS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Tychy
 2. Katowice
 3. Jaworzno
 4. Czechowice-Dziedzice
 5. Bieruń
 6. Częstochowa
 7. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Tychach