Czy to Twoja firma?

KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn praca

Świdnica
KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny - 296

    KANALIZACJA Czyszczenie Sieci Wodno-Kanalizacyjnych Jan Marciniszyn
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      roboty ziemne, drogowe, melioracyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: sprawność fizyczna, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy