Czy to Twoja firma?

Margo Technologis sp. z o.o. praca

Racibórz

Jesteśmy Margo Technologis, dynamiczną firmą z Raciborza, która z pasją tworzy rozwiązania w wielu branżach. Nasza działalność rozciąga się od profesjonalnych usług ochroniarskich, przez komfortowy transport lądowy pasażerski, aż po niezawodne taksówki osobowe. Jesteśmy także partnerem biznesowym w dziedzinie reklamy, rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi, oferując wsparcie w wyszukiwaniu miejsc pracy i udostępnianiu pracowników.

Dbamy o to, aby przestrzenie, w których pracujemy i żyjemy, były czyste i bezpieczne, dlatego nasze usługi obejmują utrzymanie porządku w budynkach oraz sprzątanie obiektów przemysłowych. Rozumiemy także złożoność współczesnego biznesu, dlatego oferujemy szeroki wachlarz działań wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej oraz inne usługi niesklasyfikowane, które odpowiadają na unikalne potrzeby naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w różnorodność usług jest odzwierciedleniem naszej elastyczności i zdolności do adaptacji w szybko zmieniającym się świecie. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wartości, które nas kierują, codziennie dążymy do tego, aby nasze działania były synonimem zaufania i profesjonalizmu.

Jako firma z siedzibą w Raciborzu, jesteśmy głęboko zakorzenieni w lokalnej społeczności, ale zawsze otwarci na nowe możliwości i wyzwania. Mimo że nie posiadamy danych dotyczących naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów, nasz kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł świadczy o naszej stabilności finansowej i determinacji w dążeniu do ciągłego rozwoju.

W Margo Technologis zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm, a nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

Margo Technologis Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ochroniarz Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Margo Technologis Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Margo Technologis Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Margo Technologis Sp. zo.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Margo Technologis Sp. zo.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Margo Technologis Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ochrona fizyczna mienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : MILE WIDZIANI KWALIFIKOWANI PRACOWNICY OCHRONY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu