Czy to Twoja firma?

EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Zabrze

Jesteśmy Eurokadra – twoim zaufanym partnerem w świecie outsourcingu i offshoringu. Od naszego założenia w 2011 roku, naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które wspierają firmy w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zlokalizowani w sercu Śląska, w Zabrzu, z dumą reprezentujemy region bogaty w przedsiębiorczość i innowacyjność.

Nasza oferta to przede wszystkim praca tymczasowa, leasing pracowniczy oraz outsourcing pracowniczy, które są kluczowymi elementami naszej działalności. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, dlatego też dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zajmujemy się także optymalizacją kosztów PFRON, co pozwala naszym klientom na efektywne zarządzanie finansami.

W Eurokadra wierzymy, że każda organizacja zasługuje na dostęp do najlepszych talentów. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi rekrutacyjno-doradcze, które pomagają w znalezieniu idealnych kandydatów na każde stanowisko. Nasza obsługa kadrowo-płacowa to gwarancja, że wszystkie procesy związane z zatrudnieniem będą przebiegać płynnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jesteśmy także przygotowani, by wspierać naszych klientów w zatrudnianiu obcokrajowców, co w dzisiejszych czasach jest nieocenioną wartością dodaną. Nasze doświadczenie i znajomość przepisów pozwalają na bezproblemowe wprowadzenie nowych pracowników z zagranicy do polskiego rynku pracy.

Zespół Eurokadra to grupa ponad 50 profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i zaangażowanie w to, aby nasi klienci mogli skupić się na rozwoju swoich biznesów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze stawiamy na rozwój, zarówno naszych pracowników, jak i oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy z Eurokadra – razem stwórzmy przyszłość, która będzie synonimem sukcesu i innowacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Oddział Zabrze

Oddział Wrocław

Oddział Poznań

Oddział Łódź

Oddział Żyrardów

Oddział Sopot

EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EUROKADRA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych na budowach i obiektach przemysłowych (nie jest to praca warsztatowa).

      Praca w systemie jednozmianowym, 5 dni w tygodniu, wyjazd brygad transportem własnym z Bielska-Białej na budowy o godz. 06.00 lub 06.30 powrót o 14.00 lub 16.00 (zależnie od ilości godzin).
      Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia na kierunk bez znaczenia, mile widziane uprawienia SEP do 1KV. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 700 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od ilości nadgodzin
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu