Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Pomorska Wojewódzka Komenda OHP najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry zarządzanie / dyrekcja doradztwo / konsulting / audyt inne

Oferty pracy Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Praca alert - powiadomienia

Praca Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Mapa Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Pomorska Wojewódzka Komenda OHP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

Pełna nazwa
POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY
Adres rejestrowy
al. Grunwaldzka 56 80-241 Gdańsk
NIP
5832164080
REGON
00103674400000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Pomorska Wojewódzka Komenda OHP

3.8

Na podstawie 11 ocen z Google.

Daniel Szymanowski

Daniel Szymanowski

rok temu

Mariusz Kowalski

Mariusz Kowalski

4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Gdańsk
 2. Warszawa
 3. Gdynia
 4. Poznań
 5. Słupsk
 6. Wrocław
 7. Wejherowo
 8. Rumia
 9. Katowice
 10. Pelplin

Praca Pomorska Wojewódzka Komenda OHP - oferty archiwalne

 • Kierownik warsztatów szkoleniowych

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Tczew
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Znajomość i przestrzeganie w praktycznym działaniu przepisów i zarządzeń dotyczących OHP ze szczególnym uwzględnieniem spraw zawiązanych z działalnością merytoryczną i finansową (w tym w szczególności dot. zatrudnienia pracowników młodocianych). Inicjowanie działań mających na celu wykonanie planu dochodów PWK OHP na bazie mienia OSiW i z wykorzystaniem potencjału kadrowego Ośrodka. Weryfikowanie kalkulacji kosztów dotyczących wszystkich aspektów działalności warsztatów szkoleniowych, w tym działalności związanej z realizacją planu dochodów, odpowiadanie za działalność warsztatów szkoleniowych OSiW, w tym za pracę podległej kadry oraz za jakość procesu kształcenia i jego zgodność z obowiązującymi przepisami. Współpraca z pracodawcami w procesie kształcenia zawodowego uczestników OSiW w kierunku integracji tej formy nauki z edukacją szkolną, ze szczególnym uwzględnieniem roli warsztatów szkoleniowych OHP w tym zakresie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:45-15:45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
   • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, minimum 4 lata stażu pracy, umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższani
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Doradca zawodowy/ doradca zawodowy - stażysta

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Pruszcz Gdański
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Wspomaganie uczestników i absolwentów OHP oraz młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, realizacja programu wsparcia rozwoju zawodowego uczestników i absolwentów OHP, diagnozowanie potrzeb uczestników i absolwentów OHP w zakresie doradztwa zawodowego. Prowadzenie diagnozy potencjału i zainteresowań zawodowych młodzieży pod kątem doboru kierunku przysposobienia zawodowego i nauki zawodu na etapie rekrutacji uczestników do jednostek opiekuńczo- wychowawczych OHP. Realizacja doradztwa zawodowego uczestników i absolwentów OHP, udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia, w tym o ofercie OHP oraz zawodach i rynku pracy, doradztwo przy wyborze szkoleń zawodowych. Prowadzenie warsztatów z zakresu nauki aktywnego poszukiwania pracy, zgodnie z tematyką opisaną w programie, organizowanie młodzieżowych grup wsparcia na rynku pracy dla uczestników i absolwentów OHP. Organizacja wycieczek i prelekcji u pracodawców, przedsiębiorców i zakładów pracy w branży lub w zawodzie, którego uczy się młodzież w OHP. Organizacja konkursów i zajęć promujących doradztwo zawodowe, aktywną postawę do pracy i edukacji. Opracowywanie ocen przydatności zawodowej na podstawie zebranego materiału badawczego- podsumowanie procesu doradztwa zawodowego trwającego przez cały okres kształcenia w OHP. Pozyskiwanie pracodawców, u których ma być realizowana praktyczna nauka zawodu uczestników OHP, współpraca z pracodawcami. Udzielanie porad indywidualnych i grupowych, ułatwiających wybór szkoły, wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie lub zmianę zatrudnienia. Prowadzenie warsztatów z zakresu nauki aktywnego poszukiwania pracy. Opracowanie ocen przydatności zawodowej na podstawie zebranego własnego materiału badawczego. Udzielanie porad zawodowych na odległość ( telefonicznie lub on-line). Udział w lokalnych i regionalnych targach edukacji i pracy (promowanie działalności jednostek rozwoju zawodowego OHP), sporządzanie harmonogramu pracy z młodzieżą, rejestracja młodzieży w ogólnopolskiej bazie klientów OHP (Access). Prowadzenie dokumentacji klientów i wewnętrznej dokumentacji jednostki zgodnie ze standardami usług rozwoju zawodowego i odrębnymi wytycznymi komórek organizacyjnych OHP. Nadzór nad przebiegiem przygotowania zawodowego, sporządzanie zestawień frekwencji i wyników z praktyk zawodowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 07:45-15:45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
   • Inne wymagania: minimum dwa lata stażu pracy, umiejętność obsługi komputera i MS Office, mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego lub zadeklarowanie podjęcia uzupełnienia kwalifikacji w tym zakresie, predyspozycje do pracy z młodzieżą, samodzielność w działaniu.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższani
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Wychowawca

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Starogard Gdański
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Odpowiadanie za nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji w jednostce opiekuńczo-wychowawczej. Opracowywanie programów edukacyjnych, profilaktycznych i resocjalizacyjnych. Współpracowanie z innymi instytucjami i organizacjami zajmującymi się problematyką zapobiegania wykluczeniu społecznemu młodzieży oraz kształceniem i wychowaniem.
   Rozwiązywanie problemów wychowawczych z młodzieżą niedostosowaną społecznie i wymagającą szczególnej opieki. Przestrzeganie uregulowań prawnych w zakresie organizacji i realizacji kształcenia.
   Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.45 - 15.45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
   • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
   • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne i minimum 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku. Umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: - Pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, - Możliwość podwy
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Doradca zawodowy

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Kwidzyn
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   1. Wspomaganie uczestników i absolwentów OHP oraz młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.
   2. Realizacja programu wsparcia rozwoju zawodowego uczestników i absolwentów OHP.
   3. Diagnozowanie potrzeb uczestników i absolwentów OHP w zakresie doradztwa zawodowego.
   4. Prowadzenie diagnozy potencjału i zainteresowań zawodowych młodzieży pod kątem doboru kierunku przysposobienia zawodowego i nauki zawodu na etapie rekrutacji uczestników do jednostek opiekuńczo- wychowawczych OHP.
   5. Realizacja doradztwa zawodowego uczestników i absolwentów OHP.
   6. Udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia, w tym o ofercie OHP oraz zawodach i rynku pracy.
   7. Doradztwo przy wyborze szkoleń zawodowych.
   8. Prowadzenie warsztatów z zakresu nauki aktywnego poszukiwania pracy, zgodnie z tematyką opisaną w programie.
   9. Organizowanie młodzieżowych grup wsparcia na rynku pracy dla uczestników i absolwentów OHP.
   10. Organizacja wycieczek i prelekcji u pracodawców, przedsiębiorców i zakładów pracy w branży lub w zawodzie, którego uczy się młodzież w OHP.
   11. Organizacja konkursów i zajęć promujących doradztwo zawodowe, aktywną postawę do pracy i edukacji.
   12. Opracowywanie ocen przydatności zawodowej na podstawie zebranego materiału badawczego- podsumowanie procesu doradztwa zawodowego trwającego przez cały okres kształcenia w OHP.
   13. Pozyskiwanie pracodawców, u których ma być realizowana praktyczna nauka zawodu uczestników OHP, współpraca z pracodawcami.
   14. Udzielanie porad indywidualnych i grupowych, ułatwiających wybór szkoły, wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie lub zmianę zatrudnienia.
   15. Prowadzenie warsztatów z zakresu nauki aktywnego poszukiwania pracy.
   16. Opracowanie ocen przydatności zawodowej na podstawie zebranego własnego materiału badawczego.
   17. Udzielanie porad zawodowych na odległość ( telefonicznie lub on-line).
   18. Udział w lokalnych i regionalnych targach edukacji i pracy (promowanie działalności jednostek rozwoju zawodowego OHP).
   19. Sporządzanie harmonogramu pracy z młodzieżą.
   20. Rejestracja młodzieży w ogólnopolskiej bazie klientów OHP (Access).
   21. Prowadzenie dokumentacji klientów i wewnętrznej dokumentacji jednostki zgodnie ze standardami usług rozwoju zawodowego i odrębnymi wytycznymi komórek organizacyjnych OHP. 22. Nadzór nad przebiegiem przygotowania zawodowego.
   23. Sporządzanie zestawień frekwencji i wyników z praktyk zawodowych.
   Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.45-15.45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
   • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, minimum dwa lata stażu pracy, obsługa komputera i MS Office, mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego lub zadeklarowanie podjęcia uzupełnienia kwalifikacji w tym zakresie. Predyspozycje do pracy z młodzieżą, samodzielność w działaniu.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje: - Pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, - Możliwość podwy
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Specjalista ds. kadr

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników i sporządzanie wszelkich dokumentów z nimi związanych. Kontrolowanie terminów przedłużania umów o pracę. Planowanie nagród jubileuszowych i odpraw emerytalno-rentowych pracowników Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Ewidencjonowanie zwolnienia lekarskiego i przedkładzenia do naliczenia wynagrodzenia bądź zasiłku chorobowego specjaliście ds. płac. Wystawianie druków delegacji służbowych. Prowadzenie ewidencij czasu pracy łącznie z rocznymi kartami ewidencji oraz sporządzanie list obecności dla biura komendy. Nadzorowanie wykorzystanych urlopów wypoczynkowych oraz prowadenie dokumentacji z tym związaną. Sporządzanie wniosków oraz umowy o stażu w porozumieniu z Powiatowymi Urzędami Pracy oraz prowadzenie całą obsługę stażów. Sporządzanie sprawozdania dotyczące działalności kadrowej i sprawozdawczości statystycznej na potrzeby: Komendy Głównej OHP, Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Głównego Urzędu Statystycznego w ramach zadań zleconych przez kierownika zespołu. Właściwie przechowywanie i porządkowanie dokumentów z zakresu swojej działalności. Przejmowanie obowiązków służbowych czasowo nieobecnych w pracy innego pracownika zespołu kadr. Obsługa program: PŁATNIK, QNT, GUS, PFRON. Wykonanie innych poleceń przełożonych związanych z ich działalnością. Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu.
   Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.45 - 15.45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
   • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
   • Inne wymagania: minimum dwa lata stażu pracy przy wykształceniu wyższym oraz minimum trzy lata stażu pracy przy wykształceniu średnim (mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku). Umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje pracę w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższania
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby zespołu. Obsługa i archiwizacja dokumentacji administracyjnej. Zaopatrywanie firmy w materiały eksploatacyjne i biurowe. Współpraca z zespołem obsługi finansowej i prawnikiem. Pomoc w monitorowaniu realizacji planu rocznego. Nadzór nad terminowym przepływem informacji, dokumentów oraz faktur. Organizacja obiegu dokumentów oraz archiwizacja. Zastępowanie pracownika sekretariatu w przypadku nieobecności. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:45 - 15:45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
   • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, obsługa komputera MS OFFICE
   • Inne wymagania: wymagane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej. Umiejętność przygotowywania analiz i raportów, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole, komunikatywność, rzetelność i dokładność. Prawo jazdy Kat B warunek konieczny.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: - praca w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, - możliwość podwyżs
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Specjalista ds. planowania i sprawozdawczości

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • Zakres obowiązków

   Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, sporządzanie zbiorczych dokumentów planistycznych i sprawozdawczych, analiza danych statystycznych dotyczących działalności Pomorskiej WK OHP. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
   • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
   • Inne wymagania: minimum dwa lata stażu pracy przy wykształceniu wyższym oraz minimum trzy lata stażu pracy przy wykształceniu średnim. Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office, umiejętności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych, skrupulatność i umiejętności analityczne. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: 1 550 - 1 750 PLN
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Specjalista ds. kadr

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Ewidencjonuje zwolnienia lekarskie i przedkłada do naliczenia wynagrodzenia bądź zasiłku chorobowego specjaliście ds. płac. Wystawia druki delegacji służbowych. Prowadzi ewidencję czasu pracy łącznie z rocznymi kartami ewidencji oraz sporządza listy obecności dla biura komendy. Nadzoruje wykorzystanie urlopów wypoczynkowych oraz prowadzi dokumentacje z tym związaną. Sporządza wnioski oraz umowy o staż w porozumieniu z Powiatowymi Urzędami Pracy oraz prowadzi całą obsługę staży. Sporządza sprawozdania dotyczące działalności kadrowej i sprawozdawczości statystycznej na potrzeby: Komendy Głównej OHP , Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Głównego Urzędu Statystycznego w ramach zadań zleconych przez kierownika zespołu. Właściwie przechowuje i porządkuje dokumenty z zakresu swojej działalności. Przejmuje obowiązki służbowe czasowo nieobecnego w pracy innego pracownika zespołu kadr. Obsługuje programy : PŁATNIK,QNT,GUS,PFRON. Wykonuje inne polecenia przełożonych związane z ich działalnością. Wystawia zaświadczenia o zatrudnieniu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
   • Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE
   • Inne wymagania: wymagane minimum rok stażu pracy. Obsługa komputera i pakietu MS Office.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: praca w stabilnej instytucji sektora finansów publicznych, możliwość podwyższania kwalifikacji zawod
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Wychowawca

  Pomorska Wojewódzka Komenda OHP
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Prowadzenie rekrutacji młodzieży do Hufca Pracy. Realizacja procesu wychowania zgodnie z ustalonym programem. Pozyskiwanie pracodawców w celu zabezpieczenia praktycznej nauki zawodu dla uczestników hufca pracy. Współpraca z rodzicami opiekunami prawnymi, kuratorami uczestników. Rozwijanie zainteresowań kulturalnych, rekreacyjno- sportowych, turystycznych i krajoznawczych wśród uczestników HP. Przygotowanie uczestników do udziału w różnego rodzaju konkursach i imprezach kulturalnych i sportowych. Stała kontrola i analiza wyników nauczania oraz szkolenia zawodowego podopiecznej młodzieży. Wykonywanie innych zadań statutowych OHP zleconych przez przełożonych.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
   • Inne wymagania: wykształcenie o kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, co najmiej 2 letni ogólny staż pracy. Predyspozycje do pracy z młodzieżą. Mile widziane będą osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Z chwilą podjęcia współpracy, konieczność przedłożenia zaświadczenia o niekaralności.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: 2 900 - 3 600 PLN
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku

Dbamy o Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies, czyli pliki tekstowe, które za zgodą Użytkownika są przechowywane na komputerze lub urządzeniu mobilnym Użytkownika, co może wiązać się również z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownika. Pliki cookies przetwarzane przez Aplikuj.pl Paweł Strykowski, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod adresem: ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471567654, REGON: 070776507, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, jak również na potrzeby analizy zachowań Użytkownika w Serwisie, personalizacji prezentowanych Użytkownikowi treści oraz reklam, zapewnienia działania funkcji mediów społecznościowych oraz do zarządzania Serwisem. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies, jak również dostęp do panelu zarządzania ustawieniami cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w plikach cookies jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez akceptację wykorzystania plików cookies (art. 6 (1)(a) RODO).

Zgoda udzielona poprzez wybór opcji "Wyrażam zgodę" oznacza akceptację wszystkich wykorzystywanych w Serwisie plików cookies. Zgoda Użytkownika może być w każdym momencie zmieniona poprzez kliknięcie w link umieszczony w Polityce Prywatności.

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Pliki cookies niezbędne do świadczenia usług drogą elektroniczną Zawsze aktywne
Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka