Czy to Twoja firma?

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego praca

Gdańsk
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja it (informatyka) produkcja / przemysł media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Siedziba główna

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego - oferty archiwalne

  • Dyrektor departamentu rozwoju gospodarczego

    Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Koordynacja zadań dot. inicjowania i współdziałania w realizacji programów aktywizujących gospodarkę województwa, w tym programów rynku pracy,
      koordynacja zadań dotyczących prowadzenia analiz sytuacji gospodarczej województwa,
      koordynacja budowania regionalnego systemu innowacji, w tym także programowanie i wdrażanie samodzielnie bądź w partnerstwie, narzędzia wspierające rozwój innowacji w regionie, w tym koordynacja polityki wspierania rozwoju inteligentnych specjalizacji regionalnej gospodarki,
      współpraca z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu, uczelniami, ośrodkami badawczo rozwojowymi, jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi partnerami z kraju i zagranicy, na rzecz projektowania i uruchamiania mechanizmów wspierających regionalną przedsiębiorczość zwłaszcza wdrażającą rozwiązania innowacyjne,
      przygotowywanie dokumentacji i analizy dotyczących realizacji praw z akcji i udziałów w spółkach prawa handlowego, w których zaangażowany jest majątek województwa,
      uczestniczenie w planowaniu zaopatrzenia w energie i paliwa na obszarze województwa w zakresie koordynacji współpracy pomiędzy gminami oraz badań zgodności gminnych planów zaopatrzenia w energię i paliwa z polityką energetyczną państwa,
      monitorowanie współpracy przedsiębiorstw sektora energetycznego z urzędem i jednostkami samorządu terytorialnego na terenie województwa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie, posiadanie co najmniej 5-letniego stażu pracy lub okresów wykonywania działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku, posiadanie min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych, posiadanie min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowiskach kierowniczych, wiedza z zakresu specyfiki i funkcjonowania instytucji rynku pracy oraz z zagadnień dotyczących działalności przedsiębiorstw, pracodawców, znajomość ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, znajomość zagadnień związanych z gospodarką energetyczną województwa pomorskiego oraz ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (Dz.U. 2020.833), znajomość ustawy z dnia 15 września 2000 r. - Kodeks spółek handlowych (Dz.U.2020.1526) oraz kodeksu postepowania administracyjnego, znajomość ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego, komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność zarzadzania zasobami ludzkimi i delegowania zadań, znajomość regulacji prawnych dotyczących samorządu województwa oraz ustawy o samorządzie województwa, znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. " uprawnienia:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Od podinspektora do głównego specjalisty w zespole ds. ekonomicznych w departamencie kultury

    • Gdańsk
    • 2 800-5 000 zł / mies.

      Realizowanie całości spraw ekonomicznych dla instytucji kultury prowadzonych oraz współprowadzonych przez Województwo Pomorskie,
      współpraca z departamentami UMWP i instytucjami kultury prowadzonymi i współprowadzonymi przez Województwo Pomorskie, zastępowanie nieobecnego pracownika w zakresie spraw związanych z działalnością zespołu,
      wykonywanie prac zleconych przez Dyrektora i Zastępcę Dyrektora Departamentu.

      Wymagania

      • Inne wymagania: niezbędne: wykształcenie wyższe z dziedziny nauk społecznych (ekonomia i finanse, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki o polityce i administracji, nauki o zarządzaniu i jakości , nauki prawne), min. 1 rok stażu pracy w jednostce/jednostkach sektora finansów publicznych i/lub w instytucji/instytucjach finansowych, znajomość regulacji prawnych w obszarze finansów publicznych i rachunkowości, w szczególności ustaw: o finansach publicznych, rachunkowości, organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, znajomość ustawy o samorządzie województwa, umiejętność: logicznego i analitycznego myślenia; formułowania i prezentowania wniosków; analizowania dokumentacji finansowej; wyszukiwania oraz analizy danych zawartych w rejestrach, zasobach publicznych oraz danych statystycznych; planowania i organizowania pracy własnej pracy w zespole oraz agregacji obowiązków i przechodzenia z jednego zadania na drugie, samodzielność; elastyczność i gotowość do podejmowania różnych zadań oraz znajomość ogólnych zasad poprawnego formułowania tekstów urzędowych pod względem merytorycznym i kultury komunikacji językowej, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point itp.), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. dodatkowe: szkolenia lub studia podyplomowe z zakresu: rachunkowości, finansów, rachunkowości w jednostkach sektora finansów publicznych, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN

Pracodawcy w Gdańsku