Czy to Twoja firma?

Sąd Rejonowy w Cieszynie praca

Cieszyn

Witaj, jestem Sąd Rejonowy w Cieszynie, twoim zaufanym partnerem w rozwiązywaniu kwestii prawnych i sądowniczych. Nasza siedziba, położona przy ulicy Garncarskiej 8, to nie tylko budynek o bogatej historii, ale również miejsce, gdzie codziennie dbamy o sprawiedliwość i porządek prawny.

Zbudowany w 1905 roku w stylu historyzmu, nasz gmach jest świadkiem wielu ważnych wydarzeń, w tym wizyty Cesarza Franciszka Józefa I, który w 1906 roku posadził przed nim pamiątkowy dąb. Jesteśmy dumni z naszej historii, a generalny remont przeprowadzony w 2005 roku pozwolił nam na przywrócenie dawnej świetności fasadom i wnętrzom, jednocześnie zachowując nasze dziedzictwo.

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także w obsłudze spraw dotyczących demoralizacji i czynów karalnych nieletnich. Rozumiemy, jak ważne są te kwestie dla naszej społeczności, dlatego podchodzimy do nich z pełnym zaangażowaniem i empatią. Nasza działalność obejmuje również obsługę Ksiąg Wieczystych, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa transakcji nieruchomościami.

Jako jednostka organizacyjna państwa, finansowana z budżetu państwa, nasza stabilność finansowa jest gwarantowana. To pozwala nam skupić się na dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami i najlepszymi praktykami.

Nasza unikatowa siedziba, wpisana do rejestru zabytków, nie tylko dodaje nam prestiżu, ale również podkreśla nasze zaangażowanie w ochronę dziedzictwa kulturowego. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć tradycję z nowoczesnością, oferując usługi prawne i sądownicze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię i Twoją rodzinę w każdej prawnej potrzebie, zawsze z poszanowaniem tradycji i z naciskiem na innowacyjność. Razem budujemy sprawiedliwszą przyszłość.

Sąd Rejonowy w Cieszynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Sąd Rejonowy w Cieszynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Rejonowy w Cieszynie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sąd Rejonowy w Cieszynie

Siedziba główna

Sąd Rejonowy w Cieszynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Sąd Rejonowy w Cieszynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Jastrzębie-Zdrój
  2. Katowice
  3. Cieszyn
  4. Ruda Śląska
  5. Rybnik
  6. Skoczów
  7. Ustroń
  8. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sąd Rejonowy w Cieszynie - oferty archiwalne

  • Asystent sędziego- oferta konkursowa a 110-13/22

    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zakres wykonywanych zadań na stanowisku zgodnie z ofertą konkursową A 110-13/22

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
      • Inne wymagania: wymagania i zakres wykonywanych zadań na stanowisku zgodnie z ofertą konkursową A 110-13/22

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Informatyk- oferta konkursowa a 110-10/22

    • Cieszyn

      zakres wykonywanych zadań na stanowisku zgodnie z ofertą konkursową A 110-10/22

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: prawo
      • Inne wymagania: Niezbędne i dodatkowe wymagania zgodnie z ogłoszeniem konkursu dostępne są w Oddziale Administracyjnym sądu oraz na stronie internetowej w zakładce "oferty pracy".

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wg tabeli wynagrodzeń

Pracodawcy w Cieszynie