Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie praca

Legionowo
Działalność wspomagająca edukację
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela w przedszkolu

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918 w Legionowie
    • Legionowo
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w czynnościach samoobsługowych, uczestniczenie w wyjściach i spacerach, dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie i higienę dziecka, pomaganie dziecku w czasie zajęć, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, takt i wyczucie, emapatia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela

    • Legionowo
    • pełny etat

      Praca z dziećmi, pomoc i opieka nad uczniami w czasie zajęć lekcyjnych i przerw w szkole i przedszkolu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Legionowie