Czy to Twoja firma?

KLONEK JOACHIM KLONEK praca

Gliwice

Od ponad wieku, od 1904 roku, nasza firma KLONEK JOACHIM KLONEK z dumą działa w sercu Gliwic, będąc świadkiem i uczestnikiem przemian w branży produkcyjnej. Specjalizujemy się w tworzeniu akcesoriów meblowych, które łączą w sobie tradycję rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Nasze nogi meblowe ze stali nierdzewnej, chromu, aluminium czy niklu, a także krzesła tapicerowane, są symbolem trwałości i estetyki. Jesteśmy dumni, że nasze produkty zdobią wnętrza domów i biur, a nasza współpraca z czołowymi producentami mebli, zarówno w kraju, jak i za granicą, świadczy o solidności i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci. Nasza konkurencyjność nie opiera się wyłącznie na atrakcyjnych cenach, ale również na najwyższej jakości usług i dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zawsze stawiamy na rozwój – nasze procesy produkcyjne są ciągle udoskonalane, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku. To właśnie adaptacja i innowacyjność pozwalają nam utrzymać wiodącą pozycję w branży. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy jest niezachwiane. Choć nie możemy ujawnić wszystkich naszych tajemnic sukcesu, to z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że każdy element, który opuszcza naszą fabrykę, jest wynikiem stuletniej tradycji połączonej z nowoczesnym wzornictwem i technologią. Rozumiemy, jak ważna jest logistyka w dzisiejszym świecie, dlatego oferujemy dostarczenie zamówień własnym zapleczem samochodowym, zapewniając tym samym pewność i bezpieczeństwo dostaw. Zapraszamy do współpracy, aby razem tworzyć przestrzenie, które będą inspirować i zachwycać przez kolejne pokolenia. Nasza historia to nie tylko przeszłość, ale także przyszłość, którą chcemy kształtować razem z Wami.

KLONEK JOACHIM KLONEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy KLONEK JOACHIM KLONEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLONEK JOACHIM KLONEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa KLONEK JOACHIM KLONEK

Siedziba główna

KLONEK JOACHIM KLONEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
KLONEK JOACHIM KLONEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Zabrze
  4. Częstochowa
  5. Warszawa
  6. Rybnik
  7. Tychy
  8. Bielsko-Biała
  9. Łódź
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KLONEK JOACHIM KLONEK - oferty archiwalne

  • Operator lasera/maszyn CNC

    • Gliwice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma Klonek Joachim Klonek z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży – działamy nieprzerwanie od 1904 roku.

      Możemy pochwalić się tym, że z naszych usług korzystają czołowi producenci mebli w kraju, jak i za granicą.

      Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator lasera/maszyn CNC

      Zakres obowiązków

      • Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC do obróbki metali laser
      • Przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji
      • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
      • Kontrolę jakości produkowanych detali.

      Wymagania

      • Doświadczenie w obsłudze lasera
      • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Mile widziane Umiejętność programowania auto CAD

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
      • Umowa zlecenie

Pracodawcy w Gliwicach