DELIKATESY Maria Legierska

DELIKATESY Maria Legierska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DELIKATESY Maria Legierska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DELIKATESY Maria Legierska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DELIKATESY Maria Legierska

Siedziba główna w Skoczowie

Oddział w Istebnej

Oddział w Wiśle

Oddział w Ustroniu

Dane firmowe i kontaktowe - DELIKATESY Maria Legierska

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Objazdowa 2 43-430 Skoczów
NIP
9541792684
REGON
411108400
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie DELIKATESY Maria Legierska

4.3

Na podstawie 56 ocen z Google.

Katarzyna Morawska

"Super zaopatrzony sklep. Świeże owoce, wędlina i szeroki asortyment produktów. Bardzo miła obsługa."

2 tygodnie temu

Dorota Pietrzak

"Bardzo dobrze zaopatrzony market, zresztą jedyny w tym miejscu."

Marita Bocheń

"Czyściutko, miło I dobrze zaopatrzony sklep. Obsługa też na poziomie."

3 miesiące temu

Marek Marecki

"Sklep dobrze zaopatrzony ceny przystępne Polecam"

rok temu

Son GoKu

Son GoKu

"Znalazłem wszystko co chciałem i wyszedłem zadowolony."

2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Praca DELIKATESY Maria Legierska - oferty archiwalne

  • Praca w sklepie spożywczym Ustroń - Ekspedient/Kasjer

    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 250-4 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów podczas zakupów

      • Obsługa kasy fiskalnej

      • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

      • Przyjmowanie dostaw i odpowiednie oznaczanie towarów

      • Informowanie klientów o promocjach i nowościach w sklepie

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne zarobki,

      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

      • Elastyczny czas pracy,

      • Pracę w zgranej załodze,

      • Premie uznaniowe oraz świąteczne.

Pracodawcy w Skoczowie