Czy to Twoja firma?

DOM DZIECKA W RYBNIKU praca

Rybnik
Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
DOM DZIECKA W RYBNIKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy DOM DZIECKA W RYBNIKU

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM DZIECKA W RYBNIKU

  • Psycholog

    DOM DZIECKA W RYBNIKU
    • Rybnik
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Psycholog - MindHealth

    Mind Health -CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Lekarz Psychiatra

    SMART-HR
    • Piekary Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    • Mysłowice
    Dodana

DOM DZIECKA W RYBNIKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOM DZIECKA W RYBNIKU - oferty archiwalne

  • Wychowawca

    • Rybnik
    • Zakres obowiązków

      Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku: pedagogika, pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika specjalna lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej albo na innym kierunku uzupełnionym studiami podyplomowymi w zakresie pedagogiki lub resocjalizacji. Charakterystyka pracy: planowanie i realizacja procesu wychowawczego, opieka i prowadzenie zajęć z grupą, prowadzenie indywidualnej opieki nad wychowankiem. Szczegóły oferty dostępne pod linkiem:

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku