Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY praca

Warszawa

Jesteśmy SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY, zlokalizowany w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej. Nasza historia zaczyna się w 1998 roku, kiedy to z inicjatywy Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej podjęliśmy misję dostarczania najwyższej jakości usług w dziedzinie okulistyki. Po dwóch i pół roku intensywnych prac, w styczniu 2000 roku otworzyliśmy nasze drzwi dla pacjentów, rozpoczynając działalność jako samodzielna jednostka ochrony zdrowia.

Jako szpital specjalizujący się w okulistyce, oferujemy pełen zakres leczenia zachowawczego oraz zabiegów operacyjnych w dziedzinie chirurgii okulistycznej. Nasz zespół to wykwalifikowani lekarze specjaliści, lekarze w trakcie specjalizacji, pielęgniarki oraz wsparcie administracyjne, które razem tworzą solidną podstawę do świadczenia kompleksowej opieki zdrowotnej.

Jesteśmy dumni, że możemy prowadzić działalność usługową, dydaktyczną i naukowo-badawczą, będąc jednocześnie bazą dla Katedry i Kliniki Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. To połączenie praktyki z nauką pozwala nam na ciągły rozwój i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w leczeniu naszych pacjentów.

Nasza placówka to nie tylko miejsce, gdzie leczymy oczy. To przestrzeń, w której każdy pacjent jest traktowany z największą troską i empatią. Uważnie słuchamy potrzeb tych, którzy do nas przychodzą, i staramy się zapewnić im opiekę na najwyższym poziomie.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji, wartości czy pozycji rynkowej, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem tego, kim jesteśmy i jakie są nasze priorytety. Nasz szpital to miejsce, gdzie zaawansowana wiedza medyczna łączy się z ludzkim podejściem, a każdy dzień to nowa szansa, by przywrócić nadzieję i poprawić jakość życia naszych pacjentów.

Zapraszamy do Samodzielnego Publicznego Klinicznego Szpitala Okulistycznego w Warszawie, gdzie Twoje zdrowie oczu jest naszym najwyższym priorytetem.

SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) księgowość / ekonomia hr / kadry doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kadr

    AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • NETWORKING! Czyli prosta PRACA BIUROWA dla KAŻDEGO!

    Piotr Powrosławski Ecashflow.pl
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • 2 700-5 800 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Asystentka/Asystent Działu Fakturowania

    LAVA GROUP S.C.
    • Warszawa
    • 5 000-5 500 zł / mies.
    Dodana

Mapa SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Opole Lubelskie
  4. Wrocław
  5. Łódź
  6. Marki
  7. Nowy Dwór Mazowiecki
  8. Piaseczno
  9. Pruszków
  10. Polkowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY - oferty archiwalne

  • Technik informatyk

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - kontrola systemów informatycznych szpitala
      - konfiguracja, montaż nowego sprzętu komputerowego
      - ergonomizacja stanowisk komputerowych
      - zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej
      - obsługa urządzeń sieciowych
      - instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz nadzór nad instalacją, wdrażaniem i uaktualnianiem programów komputerowych i poprawionych ich wersji
      - nadzór nad sprawnym działaniem programów informatycznych reagowanie na wszelkie zgłaszane usterki w sprzęcie komputerowym i sieciowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, informatyczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - informatyczne. Doświadczenie zawodowe: 1 rok; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - kontrola systemów informatycznych szpitala - konfiguracja, montaż nowego sprzętu komputerowego - ergonomizacja stanowisk komputerowych - zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej - obsługa urządzeń sieciowych - instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz nadzór nad instalacją, wdrażaniem i uaktualnianiem programów komputerowych i poprawionych ich wersji - nadzór nad sprawnym działaniem programów informatycznych reagowanie na wszelkie zgłaszane usterki w sprzęcie komputerowym i sieciowym [Kontakt: kadry@spkso.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + PREMIE + NAGRODY + DODATEK STAŻOWY + ŚWIADCZENIA Z ZFŚS, + KARTA MULTISPORT
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent/specjalista ds księgowych

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, preferowane wykształcenie wyższe, Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i rachunkowości, Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność pracy zespołowej, Zdolności organizacyjne, sumienność, obowiązkowość, dokładność, uczciwość, samodzielność, cierpliwość, umiejętność analitycznego myślenia, Dobra znajomość środowiska MS Office, komunikatywna znajomość języka polskiego. [Kontakt: kadry@spkso.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Sekretarka

    • Warszawa

      *przygotowywanie pism, wniosków oraz notatek służbowych, *kontrola i archiwizacja dokumentacji inwestycyjnej oraz sekretariatu Naczelnego Lekarza i Zastępcy Dyrektora ds. organizacyjnych, *monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie potrzebnych artykułów, *wprowadzanie i rejestrowanie danych pacjentów w szpitalnym systemie komputerowym,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność obsługi urzadzeń biurowych, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: *przygotowywanie pism, wniosków oraz notatek służbowych, *kontrola i archiwizacja dokumentacji inwestycyjnej oraz sekretariatu Naczelnego Lekarza i Zastępcy Dyrektora ds. organizacyjnych, *monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie potrzebnych artykułów, *wprowadzanie i rejestrowanie danych pacjentów w szpitalnym systemie komputerowym, [Zgłoszenia: kadry@spkso.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy + świadczenia ZFŚS + karta sportowa (Multisport) + dobrowolne ubezpieczenie pracow

Pracodawcy w Warszawie