Czy to Twoja firma?

MBW sp. z o.o. praca

Warszawa

Nazywamy się MBW i jesteśmy dumnymi przedstawicielami warszawskiego sektora usług budowlano-remontowych oraz doradztwa technicznego dla firm. Nasza historia zaczyna się w dynamicznej stolicy Polski, gdzie z pasją i zaangażowaniem budujemy naszą markę, dążąc do bycia liderem w branży.

Nasze usługi są synonimem jakości i innowacyjności. Specjalizujemy się w realizacji projektów budowlanych, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Od drobnych remontów po kompleksowe realizacje budowlane, nasze doświadczenie i wiedza techniczna pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy również doradcami, którzy wspierają inne firmy w rozwiązywaniu technicznych wyzwań. Nasze doradztwo techniczne to nie tylko suche fakty, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązania, które pomagają naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe. Rozumiemy, jak ważna jest solidna podstawa techniczna dla każdej działalności gospodarczej, dlatego zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami rynku.

W MBW cenimy sobie transparentność, odpowiedzialność i zaufanie. Wierzymy, że te wartości są kluczem do budowania długotrwałych relacji z naszymi klientami i partnerami. Nasze podejście to połączenie profesjonalizmu z ludzkim dotykiem, co pozwala nam na tworzenie nie tylko konstrukcji, ale i trwałych więzi.

Nasza pozycja na rynku jest wynikiem ciężkiej pracy, innowacyjności i nieustannego dążenia do doskonałości. Każdy projekt traktujemy jako szansę na pokazanie, że w MBW zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy zbudować coś wielkiego.

MBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania estetyki

    MBW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy DK65, DK61, DK16, DK8 (Ełk, Prostki, Grajewo):
      koszenie m.in. skarp i poboczy, zbieranie śmieci, oczyszczanie chodnikiów, estetyka pasów drogowych, odśnieżanie, czyszczenie i utzrymanie innych obiektów drogowych i mostowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Warszawie