Czy to Twoja firma?

P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar praca

Żory
P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego/kierowca ciągnika siodłowego

    P.P.H.U LAZAR-R Robert Lazar
    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      tranport krajowy, dbałośc o powierzony samochód

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia, uaktualniona karta kierowcy, ważny kurs na przewóz rzeczy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca: całą Polska
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator żurawia samojezdnego

    • Żory

      obsługa żurawia, przygotowanie sprzętu do pracy, bieżąca konserwacja sprzętu

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, uprawnienia UDT II Ż

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca głównie na terenie Śląska

Pracodawcy w Żorach