Czy to Twoja firma?

ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW praca

Inowrocław
ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna logistyka / spedycja / transport badania i rozwój księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW

Mapa ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW

Siedziba główna

ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Słubice
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZW MORGANS NATALIA BĘBNISTA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ INOWROCŁAW - oferty archiwalne

  • Szwaczka - oferta dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (nr 2395)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w szwalni

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętności manualne, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Prasowaczka ręczna-oferta prcy w ramach doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej zarejestr

    • 2 800 zł / mies.

      prasowanie

      Oferujemy

Pracodawcy w Inowrocław