Czy to Twoja firma?

STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH praca

Gliwice

W sercu Gliwic, przy ulicy Bolesława Śmiałego, znajduje się instytucja, która na co dzień dba o bezpieczeństwo i porządek naszego miasta – to my, STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH. Jesteśmy dumną jednostką organizacyjną gminy, której działania opierają się na solidnych fundamentach Ustawy o Strażach Gminnych.

Nasza misja to przede wszystkim ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych. To my czuwamy nad bezpieczeństwem na drogach, kontrolujemy ruch drogowy i publiczny transport zbiorowy. Współdziałamy w ratowaniu życia i zdrowia naszych mieszkańców, a także zabezpieczamy miejsca przestępstw i obiekty komunalne. Jesteśmy obecni podczas zgromadzeń publicznych, dbając o to, aby przebiegały one w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

Jako Straż Miejska, stawiamy na bliski kontakt ze społecznością. To dla nas ważne, aby mieszkańcy Gliwic czuli się informowani o wszelkich zagrożeniach i mieli świadomość, że na naszej straży stoi zespół profesjonalistów. Współpraca z prezydentem miasta Gliwice pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych działań i utrzymanie wysokiego poziomu usług.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do interwencji. Edukujemy, informujemy i jesteśmy aktywną częścią wspólnoty, która każdego dnia współtworzy historię tego pięknego miasta. Zaufanie i bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet, a nasze zaangażowanie w ochronę porządku publicznego jest tego najlepszym dowodem.

Zapraszamy do współpracy i dialogu – razem możemy więcej. Jesteśmy tu dla Was, dla Gliwic, zawsze gotowi służyć pomocą i ochroną.

STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH

Mapa STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Ruda Śląska
  4. Warszawa
  5. Bytom
  6. Częstochowa
  7. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STRAŻ MIEJSKA W GLIWICACH - oferty archiwalne

  • Stanowisko urzędnicze w straży miejskiej

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szczegółowe informacje:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • Gliwice

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Gliwicach