Czy to Twoja firma?

Tatarczyk Dawid Hresa praca

Wodzisław Śląski

Od ponad dekady, firma ogólnobudowlana - Dawid Tatarczyk, zlokalizowana w sercu Wodzisławia Śląskiego, jest synonimem solidności i innowacyjności w branży budowlanej. Nasza historia rozpoczęła się w 2005 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług budowlanych, począwszy od budowy domów "pod klucz", przez osuszanie budynków, ocieplanie, aż po rozbudowy, przebudowy oraz wykończenia wnętrz. Nasza oferta obejmuje również prace murarskie, tynkarskie, a także profesjonalne projekty budowlane i kosztorysowanie. Zdobyte certyfikaty potwierdzają nasze kompetencje oraz ciągłe dążenie do doskonalenia technik wykonawczych.

Z dumą podkreślamy, że nasza załoga to zespół zdyscyplinowanych i sumiennych specjalistów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży. Dbałość o jakość oferowanych usług, odpowiedzialność za produkt oraz realizacja założeń kosztowych i terminowych inwestycji to wartości, które przyświecają nam każdego dnia.

Nasza działalność nie zna granic – realizujemy zlecenia zarówno na rodzimym rynku, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego oferujemy prace weekendowe i nocne, aby nasi klienci nie ponosili strat związanych z okresowym zamknięciem lub wyłączeniem pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego, inwentaryzacje budowlane, kosztorysy, przedmiary, opinie techniczne oraz doradztwo materiałowe. Jesteśmy przekonani, że nasze elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz gotowość do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów, stanowią o naszej wyjątkowości na rynku.

Zapraszamy do współpracy z firmą, która stawia na jakość, innowacyjność i profesjonalizm. Razem zrealizujemy Państwa wizję idealnego domu czy obiektu, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Tatarczyk Dawid Hresa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Tatarczyk Dawid Hresa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tatarczyk Dawid Hresa

Mapa Tatarczyk Dawid Hresa

Siedziba główna

Tatarczyk Dawid Hresa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Tatarczyk Dawid Hresa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Częstochowa
  3. Bielsko-Biała
  4. Rybnik
  5. Czeladź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim