Czy to Twoja firma?

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi praca

Opole

Witajcie w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 15 im. Królowej Jadwigi w Opolu, miejscu, gdzie edukacja i rozwój idą w parze z kreatywnością i bezpieczeństwem. Nasza szkoła to nie tylko przestrzeń do nauki, ale także środowisko, w którym każdy uczeń ma szansę na odkrywanie swoich pasji i talentów.

Z dumą oferujemy bogaty program edukacyjny, który obejmuje nie tylko tradycyjne lekcje, ale także zajęcia rozwijające kreatywność, takie jak warsztaty kulinarne, gdzie młodzi kucharze mogą eksperymentować z smakami i uczyć się zdrowego odżywiania. Nasze podejście do nauki jest innowacyjne – tworzymy klasowe akwaria pełne kolorowych rybek, które nie tylko zdobią nasze sale, ale także stanowią metaforę różnorodności i współpracy.

Dbamy o to, aby nasi uczniowie byli bezpieczni i świadomi zagrożeń, dlatego organizujemy wydarzenia takie jak "Bezpieczny pierwszoklasista", które uczą dzieci jak bezpiecznie poruszać się w przestrzeni szkolnej i poza nią. Nasz projekt "Uniwersytet sześciolatka" to wyjątkowa inicjatywa, która wprowadza najmłodszych w świat nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie.

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów, którzy regularnie odnoszą triumfy w konkursach regionalnych i sportowych. To świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój fizyczny i intelektualny młodzieży. W naszej ofercie nie zabrakło również miejsca na naukę języka niemieckiego, co pozwala uczniom na zdobywanie umiejętności niezbędnych w dzisiejszym, globalnym świecie.

Nasza szkoła to społeczność, która wspiera, inspiruje i motywuje. Zapraszamy Was do poznania naszej historii, dołączenia do naszych wydarzeń i bycia częścią naszej edukacyjnej podróży, która kształtuje przyszłość każdego ucznia. Razem tworzymy miejsce, gdzie każde dziecko może rosnąć w siłę w bezpiecznym i stymulującym otoczeniu.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi

Siedziba główna

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Opole
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie, mycie, czyszczenie, dezynfekowanie sal lekcyjnych, korytarzy, sanitariatów, pomieszczeń administracyjnych, ogólne prace porządkowe.
      Praca w godzinach 13.00-21.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, dodatek za wysługę lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu