Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ praca

Gliwice

Od ponad trzech dekad, ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ TADEUSZ WIECZOREK są dumne z bycia liderem w dziedzinie innowacji i jakości w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, sercu dynamicznie rozwijającego się województwa śląskiego, gdzie od 1989 roku nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia.

Specjalizujemy się w produkcji linii technologicznych, maszyn i narzędzi, które służą przemysłowi tworzyw sztucznych. Nasze metody wytłaczania są nie tylko efektywne, ale i ekonomiczne, co pozwala naszym klientom osiągać najlepsze wyniki. Nasze nowoczesne maszyny CNC, wzbogacony park maszynowy oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników to gwarancja najwyższej jakości i precyzji.

W ZAKŁADACH MECHANIKI PRECYZYJNEJ TADEUSZ WIECZOREK zawsze stawiamy na innowacyjność. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik obróbczych, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Nasze kompleksowe podejście do problemów klientów obejmuje projektowanie, wykonanie, montaż i uruchomienie maszyn w miejscu ich użytkowania. To co nas wyróżnia, to nie tylko doświadczenie, ale i umiejętność dostarczania kompleksowych rozwiązań.

Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko wysokiej jakości, ale i bezpieczne. Nasze procesy produkcyjne są zgodne z Polskimi Normami, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty. Ponadto, oferujemy szeroki zakres dodatkowych usług, w tym remonty średnie i kapitalne urządzeń typowych i nietypowych, a także pomoc w doborze optymalnych rozwiązań technologicznych.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z głębokiego zrozumienia potrzeb przemysłu i zdolności do dostarczania niezawodnych, trwałych i efektywnych rozwiązań. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale zawsze patrzymy w przyszłość, aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania.

W ZAKŁADACH MECHANIKI PRECYZYJNEJ TADEUSZ WIECZOREK, jesteśmy więcej niż tylko firmą - jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy każdego dnia dążą do doskonałości. Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie.

ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ

Siedziba główna

ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Orzesze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁADY MECHANIKI PRECYZYJNEJ WIECZOREK TADEUSZ - oferty archiwalne

  • Operator cnc

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie średnie techniczne; osoby chętne do nauki zawodu; umiejętność obsługi komputera, znajomość rysunku technicznego oraz programu AutoCad; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego, Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 29 do 29 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator linii produkcyjnej

    • Gliwice

      Wykształcenie: zawodowe; może być osoba chętna do przyuczenia; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 do 25 PLN

    • Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 22 PLN

Pracodawcy w Gliwicach