Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH praca

Gliwice
Działalność wspomagająca edukację
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • umowa o pracę
    Popularna
    Wygasa
  • Nauczyciel informatyki

    Wygasa

Mapa ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Zabrze
  3. Gliwice
  4. Bytom
  5. Mikołów
  6. Tychy
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GLIWICACH - oferty archiwalne

  • Robotnik do prac lekkich

    • Gliwice
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pomieszczeniach szkoły; jedna zmiana od godziny 14:00; umowa o pracę w zastępstwie; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Gliwice

      Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie zawodowe; możliwość pracy pow. 3 metrów; zakres obowiązków: opieka techniczna nad budynkiem przedszkola, naprawy i remonty bieżące,
      dbanie o teren zielony - koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie w zimie; obsługa elektronarzędzi; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: malowanie, szpachlowanie, PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH , obsługa elektronarzędzi
      • Inne wymagania: [Inne] : Doświadczenie zawodowe mile widziane. Praca na wysokości - powyżej 3 metrów.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto
  • Sprzątaczka - pracownik do pracy lekkiej

    • Gliwice

      Wykształcenie zawodowe mile widziane; sumienność, pracowitość, dyspozycyjność; sprzątanie placówki szkolnej, jedna zmiana od 14.00, miejsce pracy: Gliwice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+wysługa lat

Pracodawcy w Gliwicach