Czy to Twoja firma?

ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie historia splata się z duchowością, znajduje się nasze zgromadzenie - Zgromadzenie Sióstr Świętego Feliksa z Kantalicjo, znane również jako Felicjanki. Nasze korzenie sięgają 1855 roku, kiedy to błogosławiona Maria Angela Truszkowska zainspirowana miłością do bliźniego i głęboką wiarą, założyła naszą wspólnotę w Warszawie. Od tamtego czasu, nasza misja rozkwitła, rozprzestrzeniając się poza granice Królestwa Polskiego, nawet w obliczu przeciwności losu, takich jak likwidacja przez władze carskie w 1864 roku.

Nasza działalność, choć doświadczona próbami, nigdy nie ustawała. Odrodziliśmy się w Galicji, a nasz zasięg rozciągnął się daleko poza Polskę, tworząc prowincje w Ameryce Północnej i kontynuując naszą pracę w różnych zakątkach świata. Dziś, z około 3000 członkiń, jesteśmy obecne w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Francji, Kenii, Ukrainie, Estonii i Rosji, gdzie nieustannie dążymy do służenia tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Nasze działania opierają się na eucharystycznej duchowości, która kształtuje się w szkole Najświętszej Maryi Panny. To właśnie przez Jej Niepokalane Serce czynimy wszystko na cześć Przenajświętszego Sakramentu. Jesteśmy przekonane, że nasza praca wychowawcza z dziećmi i młodzieżą, opieka nad chorymi i ubogimi, a także działalność misyjna, są wyrazem naszej głębokiej wiary i zaangażowania w budowanie lepszego świata.

W naszych szkołach i przedszkolach, domach dla chorych kobiet i dzieci, ośrodkach socjoterapeutycznych, kuchniach dla studentów i jadłodajniach dla bezdomnych, każdego dnia staramy się być blisko ludzi, służąc im z miłością i oddaniem. Nasze działania katechetyczne i misyjne są odzwierciedleniem naszego pragnienia dzielenia się Dobrą Nowiną i wartościami, które są dla nas najważniejsze.

Choć nie dysponujemy danymi pozwalającymi na określenie naszej pozycji rynkowej czy przewagi konkurencyjnej, jesteśmy przekonane, że nasza unikalna misja i wartości, które wyznajemy, czynią nas niepowtarzalnymi w świecie, w którym działamy. Nasza historia i dziedzictwo są świadectwem niezachwianej wierności ideałom, które przyświecały naszej założycielce, błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszej pracy i naszych wartości. Razem możemy tworzyć przestrzeń pełną miłości, zrozumienia i pomocy dla tych, którzy jej potrzebują.

ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA

Mapa ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA

Siedziba główna w Krakowie

ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, PROWINCJA KRAKOWSKA - oferty archiwalne

  • Psycholog kliniczny

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Terapia psychologiczna osób starszych (kobiet) w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia kliniczna
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe - psychologia kliniczna; mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny lub zlecenie do wyboru
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Instruktor terapii

    • Kraków

      Terapia za pomocą gry, śpiewu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla osób starszych (kobiet), umowa zlecenie, ilość godzin do uzg., około jeden raz w tygodniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: dowolny
      • Uprawnienia: cierpliwość, umiejętność gry na instrumentach muzycznych
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, umiejętność gry na dowolnym instrumencie muzycznym oraz śpiewu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 35 zł/h
  • Pielęgniarka

    • Kraków

      Pielęgniarka w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla osób starszych (kobiet), umowa zlecenie, praca po 12 godzin wg grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, cierpliwość
      • Inne wymagania: Pożądane doświadczenie w opiece długoterminowej, paliatywnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 40 zł/h

Pracodawcy w Krakowie