Hotel & Apartments Ventus Rosa

Czy to Twoja firma?

Hotel & Apartments Ventus Rosa praca

Kraków

Hotel & Apartments Ventus Rosa to klimatyczny boutiq’owy hotel mieszczący się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w pobliżu XVII wiecznego Rynku w centrum Bielska-Białej.

Hotel & Apartments Ventus Rosa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hotel & Apartments Ventus Rosa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel & Apartments Ventus Rosa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hotel & Apartments Ventus Rosa

Siedziba główna

Hotel & Apartments Ventus Rosa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Katowice
  6. Bydgoszcz
  7. Czechowice-Dziedzice
  8. Bochnia
  9. Brzeg
  10. Kęty

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Hotel & Apartments Ventus Rosa - oferty archiwalne

  • Pokojowa / Pracownik służby pięter

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

      Wymagania

      • dokładności i dobrej organizacji pracy
      • umiejętności pracy w zespole
      • gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
      • minimum podstawowej znajomości języka angielskiego
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • pracę w młodym, dynamicznym zespole
      • umowę o pracę
  • Recepcjonistka / Recepcjonista

      • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu klienta w hotelu
      • kompleksowe informowanie o warunkach pobytu, niezbędnych formalnościach, usługach dodatkowych świadczonych przez hotel
      • obsługa kasy

      Wymagania

      • znajomość branży hotelarskiej w stopniu min. podstawowym
      • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
      • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym, weekendy, Święta
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • samodzielność, stanowczość i umiejętność dobrej organizacji pracy
      • umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi
      • wysoki poziom kultury osobistej
      • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

        Oferujemy

        • miłą atmosferę
        • pracę w zgranym zespole

    Pracodawcy w Krakowie