SKY ROAD

SKY ROAD praca

Praca alert - powiadomienia

Praca SKY ROAD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • HEAD BARISTA / barista, kelner

    GRUNT palarnia kawy
    • 6 000-7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz śniadaniowy

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    Dodana
  • Kucharz A’la Carte

    • Wisła
    Wygasa

Mapa SKY ROAD

Siedziba główna

Praca SKY ROAD - oferty archiwalne

  • Kucharz, Szef kuchni

    SKY ROAD
    • Szczyrk
    • pełny etat
    • Poszukujemy doświadczonej i pełnej pasji osoby na stanowisko Kucharza/Kucharki w naszej restauracji na Skrzycznem. Jeśli jesteś kreatywnym/ą kulinarnym artystą, uwielbiasz tworzyć wyjątkowe potrawy i cenisz sobie wysoką jakość kulinarnej obsługi, to ta praca jest dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, inspirujące środowisko pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z ustalonym menu, przestrzegając receptur i standardów jakości,
      • Tworzenie nowych, innowacyjnych potraw, eksperymentowanie z różnymi smakami i technikami kulinarnej prezentacji,
      • Tworzenie receptur,
      • Koordynacja pracy zespołu kuchennego w celu zapewnienia płynności procesu przygotowywania posiłków,
      • Rozliczanie kuchni,
      • Zapewnienie zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności w całym procesie przygotowywania potraw,
      • Kontrola stanu zapasów, zamawianie składników i dbanie o odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych,
      • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w kuchni jako całości,
      • Praca w systemie zmianowym oraz w godzinach nocnych .

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku Kucharza/Kucharki w restauracji lub hotelu o podobnym standardzie będzie mile widziane,
      • Kreatywność i umiejętność tworzenia wyjątkowych smaków i prezentacji potraw,
      • Doskonała znajomość różnych technik kulinarnych, produktów spożywczych i sezonowości składników,
      • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, zarządzania czasem i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku kuchni,
      • Zaangażowanie, pasja i zdolność do pracy w zespole,
      • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
      • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie kulinariów,
      • Możliwość zakwaterowania.

Pracodawcy w Szczyrku